Mimo téma: Sony Ericsson vymyslel nový sport pro Nadala a Williamsovou

Hned na úvod přiznávám, že se tahle zpráva týká mobilních telefonů jen okrajově. Mnohem víc zaujme fanoušky tenisu (a možná také plavání). Zpráva nám ale připadala natolik zajímavá, že jsme se rozhodli podělit se o ni.

Společnost Sony Ericsson se angažuje jako významný sponzor bílého sportu a proto při příležitosti zahájení turnaje Sony Ericsson Open uspořádala zajímavý tenisový zápas. Proti sobě nastoupili Rafael Nadal a Serena Williamsová a aby bylo o čem psát v tiskové zprávě, zahráli si proti na vodní hladině.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jak je vůbec něco takového možné? Cituji tiskovou zprávu: Tenisový kurt se stavěl sedm dnů. Pomocí na míru vyrobených akrylových desek a podpěrných akrylových trubek vybudoval speciální tým dvě neviditelné plošiny na obou stranách bazénu, na nichž hráči stojí a hrají. Bazén byl poté napuštěn vodou a následně byla natažena síť.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Marketingové oddělení Sony Ericssonu už dokázalo kromě zápasu na vodě v minulosti vymyslet třeba noční tenis na turnaji Sony Ericsson Open nebo tenis na fotbalovém hřišti Realu Madrid na turnaji Sony Ericsson Championships. Vodní hladina ale myslím vypadá zdaleka nejefektněji. O tom, jak zápas dopadl a jestli si Rafael nebo Serena nezpůsobili zranění, tisková zpráva mlčí.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Sport

Určitě si přečtěte

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

** Trh smartphonů roste pomaleji než v minulosti ** Jedničkou zůstává Samsung následovaný Applem ** Čínské značky se pomalu ale jistě derou vzhůru

17.  8.  2017 | Láska Jan | 6

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

** Nenápadný navenek, povedený uvnitř ** Lenovo Moto G5 potěší výbavou, ale hlavně čistým Androidem ** Díky speciální úpravě přežije déšť i polití

16.  8.  2017 | Miksa Martin | 16


komerční sdělení

Komerční sdělení