Miniaturní QWERTY klávesnice pro všechny smartphony

Mezi různorodým příslušenstvím k notebookům a fotoaparátům jsem na invexovém stánku dodavatelské společnosti Solid (pavilon F, stánek 15) objevil zajímavou klávesnici značky Targus. jedná se o bluetoothovou klávesnici k mobilním zařízením, která však narozdíl od svých rozkládacích konkurentů nabízí maximální miniaturizaci. Může se hodit těm uživatelům, kteří mají komunikátory s velkým dotykovým displejem bez hardwarové klávesnice. Klávesnice Targus jim poskytne přibližně stejný komfort, jako na klávesnicích zabudovaných v komunikátorech. Narozdíl od větších rozkládacích bluetoothových klávesnic nabídne velice kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, konkrétně 100 × 60 × 15 mm a 68 g.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Miniaturní klávesnice Targus

Klávesnice je kompatibilní s většinou mobilních zařízení s operačním systémem Windows Mobile, Symbian nebo PalmOS. Klip na zadní straně klávesnice umožňuje přichycení přímo na přístroj, ke kterému je připojena.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Oficiální obrázky • ukázka mechanického připojení k přístroji

Vyjednal jsem zápůjčku k testování, tak se již brzy dozvíte, jak se osvědčí v praxi. Hlavní nevýhodou této hračky je cena – oficiální koncová je 2 399 Kč, což je na takový typ příslušenství docela hodně.

Tip: invex.zive.cz

Diskuze (12) Další článek: Ušetřete: předplaťte si Mobility na Invexu

Témata článku: Příslušenství, QWERTY, Klávesnice, Min, Klávesnice QWERTY

Určitě si přečtěte