mivvy music: Nejmenší mobil na světě se chystá na český trh

mivvy music: Nejmenší mobil na světě se chystá na český trh

Tisková zpráva mivvy a.s.:


Začátkem prosince 2007 uvede mivvy a.s. na český trh další GSM mobilní telefon. Nejmenší mobilní telefon na světě se chlubí rozměry 90 × 35 × 17,8 mm a hmotností pouhých 64g. Tedy velikostí srovnatelnou například s běžným zapalovačem. Specielní zrcadlová úprava krytu společně s jeho velikostí povyšuje mivvy music na šperk. Důraz na funkce přehrávání hudby ve formátu MP3 a propracované využití technologie Bluetooth z něj vytváří zároveň neocenitelného pomocníka.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
mivvy podruhé: mivvy music

Mivvy music je GSM telefon nadstandardních parametrů. OLED displej v kombinaci se speciálním odrazovým povrchem vytváří efekt jednosměrného zrcadla. Nebude-li displej aktivní, splyne s okolním krytem.

Snadno ovladatelný vestavěný MP3 přehrávač umožňuje tvorbu playlistů, přečte ID3 tagy. Na výběr je z několika ekvalizérů a výměnných skinů. FM rádio s pamětí pro 40 stanic. Kvalitní poslech zpříjemní i standardní 3,5 mm jack výstup, takže můžete zvolit z nejširšího množství libovolných sluchátek.

Standardní mini USB konektor umožňuje kromě nabíjení také snadné připojení k počítači jako mass storage zařízení stejně jako běžný flash disk. Slot micro SD paměťových karet pojme až 1GB hudebních MP3 souborů nebo jiných dat.

Svou hudbu můžete nahrávat a sdílet také díky bezdrátovému Bluetooth připojení. Kromě všech ostatních standardů využijete také podporu A2DP profilu vybraných bezdrátových stereo sluchátek.

Mivvy music je prostě hudební telefon.

Další předností je pak například 500 pozic pro SMS zprávy, 500 kontaktů v telefonním seznamu nebo záznamník s funkcí nahrávání hovoru a s podporou standardu AMR. Mivvy music je vybaven jak českým tak slovenským menu včetně slovníku T9.

A teď to nedůležitější: Zaváděcí maloobchodní cena mivvy music je stanovena na 2.989,- Kč.

Diskuze (19) Další článek: Samsung je připraven na 8 Mpx fotomobily

Témata článku: Mivvy, Tiskové zprávy, Mivvy Music, Mivvy Music+, Trh, Mobil, Český trh, Český, Svět, Nejmenší mobil

Určitě si přečtěte