MMS u Oskara jsou na spadnutí

Zhruba před dvěma týdny jsme psali bleskovku ohledně MMS u Oskara. To, že službu náš nejmladší operátor co nejdříve spustí, je už snad stoprocentní. Otázkou je pouze kdy a za kolik. Vedle položky MMS ve výpisu hovorů v Oskarově Samooobsluze a rozšiřující se nabídky MMS telefonů včetně značky Sony Ericsson přibývají další důkazy a jasné argumenty.

Především je to stránka www.oskarmobil.cz/mms, která bude sloužit k vyzvedávání MMS zpráv. Dalším zdrojem je tisková zpráva slovenského operátora Orange, který na přelomu července a srpna ohlásil možnost posílaní a příjímaní MMS zpráv i ze sítě slovenského EuroTelu. Posílání obrázkových zpráv bylo zpřístupněno i do českých sítí Eurotel a Oskar, píše se v tiskové zprávě.

Jak jsme se dozvěděli, už delší dobu MMS testují Oskarovi Technoidi. Třícetičlenný tým mobilních fanoušků musí nejen otestovat správnou funkčnost služby, ale mají za úkol také připravit pro Oskarovy zákazníky databázi tipů, triků a fint, jak využít MMS u Oskara na maximum. Ty budou poté veřejnosti dostupné na www.oskarena.cz

Diskuse: kolik budou stát MMSky u Oskara?

Diskuze (182) Další článek: Český Telecom přiznává chybu: v září budou SMS levnější

Témata článku: Oskar, MMS, Spadnutí

Určitě si přečtěte