MMS u Oskara jsou na spadnutí

MMS u Oskara jsou na spadnutí

Zhruba před dvěma týdny jsme psali bleskovku ohledně MMS u Oskara. To, že službu náš nejmladší operátor co nejdříve spustí, je už snad stoprocentní. Otázkou je pouze kdy a za kolik. Vedle položky MMS ve výpisu hovorů v Oskarově Samooobsluze a rozšiřující se nabídky MMS telefonů včetně značky Sony Ericsson přibývají další důkazy a jasné argumenty.

Především je to stránka www.oskarmobil.cz/mms, která bude sloužit k vyzvedávání MMS zpráv. Dalším zdrojem je tisková zpráva slovenského operátora Orange, který na přelomu července a srpna ohlásil možnost posílaní a příjímaní MMS zpráv i ze sítě slovenského EuroTelu. Posílání obrázkových zpráv bylo zpřístupněno i do českých sítí Eurotel a Oskar, píše se v tiskové zprávě.

Jak jsme se dozvěděli, už delší dobu MMS testují Oskarovi Technoidi. Třícetičlenný tým mobilních fanoušků musí nejen otestovat správnou funkčnost služby, ale mají za úkol také připravit pro Oskarovy zákazníky databázi tipů, triků a fint, jak využít MMS u Oskara na maximum. Ty budou poté veřejnosti dostupné na www.oskarena.cz

Diskuse: kolik budou stát MMSky u Oskara?

182 komentářů

Nejnovější komentáře

  • xyz 20. 8. 2003 17:00:54
    bohužel .. možná bohudík je to realita.
  • xyz 20. 8. 2003 16:59:12
    to, že si jednou za "x" dní najdu chvíli na brouzdání internetem...
  • Lahvoň 14. 8. 2003 10:22:53

    Uf uf, vytýkáš demagogii. A sám si v ní lebedíš a převaluješ...


komerční sdělení

Komerční sdělení