Mobiado Grand Line: první luxusní smartphone se Symbianem?

Mobiado Grand Line: první luxusní smartphone se Symbianem?

Mobilní telefony značky Mobiado se většinou soustředí jen na design, vše ostatní je celkem podružné. Nyní to ale vypadá, že se kanadská firma rozhodla vyrobit mobil, který svým uživatelům nabídne přinejmenším plnohodnotnou klávesnici. Vyloučeno však není ani použití otevřeného operačního systému. Je známo, že Mobiado používá software od Nokie, který si pouze graficky upravuje, aby prostředí ladilo s vnějším designem telefonu. Zatím byly všechny modely Mobiado vybaveny prostředím Series 40. Protože připravovaná novinka ze série Grand Line bude mít plnohodnotnou alfanumerickou klávesnici, nabízí se varianta použití systému Symbian s grafickým rozhraním S60. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Prozatím máme k dispozici jen velmi nekvalitní fotografie, které se objevily na serveru Mobileburn. Připravit se určitě můžeme na obvyklou dávku zlata, křišťálů a dalších luxusních materiálů. Ostatní specifikace, dostupnost ani cena zatím nejsou známé.

Témata článku: Luxus, Připravovaná novinka, Vnější design, Luxusní materiál

Určitě si přečtěte

Vertu se probouzí. Představuje novou generaci luxusního smartphonu Constellation

Vertu se probouzí. Představuje novou generaci luxusního smartphonu Constellation

** Další model luxusního, ručně vyráběného smartphonu ** Hlavním materiálem je kov, kůže a safírové sklo ** Výbava je v rámci kategorie luxusních zařízení na špičkové úrovni

28.  1.  2017 | Láska Jan | 11