Mobiado Luminoso: Nokia 6233 v kovu

O firmě Mobiado už jste si na MobilManii mohli přečíst, když jsme psali o jejím modelu Professional EM Limited Edition. Dřevená krabička s kovovým rámem a specifickými „čudlíky“ místo klávesnice budila zaslouženou pozornost. Vnitřnosti ale tvořila běžná Nokia 6230i. Firma pak nabídla ještě různé barevné a materiálové variace na stejném funkčním základě, ale nyní přichází s úplnou novinkou – Mobiado Luminoso.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nové Mobiado Luminoso

Prvotřídní zpracování, hliník, ocel a safíry. K tomu jedna Nokia 6233 a nové Mobiado je na světě. Telefon se pyšní údajně nepoškrabatelným sklíčkem displeje. Specifickým designovým prvkem je silné podsvícení klávesnice, které dalo telefonu i jméno.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Výbava telefonu je shodná s Nokií 6233. Počítat tedy můžeme s QVGA displejem, podporou 3G, 2Mpx fotoaparátem a slotem pro paměťové karty. Mobiado si ale koupíte především kvůli exkluzivitě. A za tu zaplatíte. Cena zatím nebyla zveřejněna, ale vyšplhá si na několik desítek tisíc korun. Uvidíme 15. ledna, kdy se Mobiado Luminoso začne prodávat.

Diskuze (6) Další článek: Samsung Z720: The Ultra Edition 13.8

Témata článku: Nokia, Nokia 6230i, Nokia 6233, Prvotřídní zpracování

Určitě si přečtěte