Mobil minimalista: kde méně je více

Tento telefon vytvořený designérem Jacobem Palmborgem je určen pro všechny, kteří upřednostňují styl před funkční výbavou. Přístroj má jen základní funkce jako volání a posílání SMS spolu s oblíbeným přehrávačem hudby v elegantním provedení, nic víc.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Dovedete si představit designově jednodušší mobil?

Celá přední strana telefonu je vlastně dotykový OLED displej, jeho spodní část se chová jako klávesnice. Na zadní straně nalezneme snímač otisku prstu zabraňující zneužití telefonu neoprávněnou osobou. Ohnutí telefonu tak trochu připomíná styl sluchátek pevných linek, zabraňuje ale kontaktu displeje a podložky pokud je telefon položen přední stranou dolů.

Ačkoli telefon nedisponuje žádnými speciálními funkcemi jsem přesvědčen o tom, že by si našel své místo v nejedné dámské kabelce.

Diskuze (9) Další článek: Soutěž o paměťové karty: výherci a nové téma

Témata článku: Ostatní, Min, Mobil, Mobil m


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40