Mobil na zápěstí: další pokus

Čínští výrobci mobilních zařízení ukazují, že nezahálejí, a světu předvedli další kousek – mobil ve tvaru hodinek s označením M800. O předcházejících modelech M300 a M500 jsme psali již dříve. V čem je M800 zajímavý?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Prodejní balení s handsfree • rozměry se celkem snesou • Bluetooth handsfree  

Přístroj M800 vychází ze stejné konstrukce jako předchůdci, ve funkční výbavě se však dočkal několika vylepšení. Největší rozdíl představují menší rozměry a hmotnost jen 70 g. Displej o úhlopříčce 1,3 palce je opět dotekový, v náramku se ukrývá drobný teleskopický stylus.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Stylus je ukryt v náramku • velikostí se hodí pro malé prsty • kalkulačka

M800 dokonce obsahuje dva miniaturní reproduktory a mikrofon, ve výbavě najdeme i Bluetooth pro spárování s přibalenou náhlavní soupravou. Dle strohých informací je zbytek funkční výbavy shodný nebo velmi podobný předcházejícímu modelu M500. Ten obsahoval slot pro SIM kartu i paměťovou kartu microSD, 128 MB vnitřní paměť a Li-Ion baterii s výdrží v pohotovosti až 80 hodin.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Aplikace se světovým časem • tapeta na pozadí • kalendář

Telefonu M800 nebudou chybět organizační funkce, paměť pro uložení 199 vícepoložkových kontaktů, hudební přehrávač i podpora připojení k počítači prostřednictvím USB kabelu.

Zdroj: Slashphone.com

Diskuze (8) Další článek: WND Wind DUO 2200: agent dvou tváří

Témata článku: Mobil

Určitě si přečtěte