Mobil nebo hodinky? GPS nebo mobilní internet? (anketa)

Mobil nebo hodinky? GPS nebo mobilní internet? (anketa)

Výzkumy a statistiky, to je často jen nuda a šeď. Některé ankety ale mohou přinést zajímavé výsledky. Většinou probíhají tak, že se na položenou otázku nabídne několik variant odpovědí a teprve po jejím zodpovězení se účastník dozví výsledky znázorněné absolutním počtem hlasů nebo jejich procentuální částí. Nám se ale podařilo získat dva docela překvapivé údaje, a proto to dnes na MobilManii uděláme přesně obráceně. Předpoklady stanovené následujícími dvěma tvrzeními ověříme anketou. Věříme, že budete odpovídat upřímně, nikoliv se záměrem úmyslného vyvrácení tvrzení.

Zjištěné číslo 1: bylo spočítáno, že 60 % uživatelů mobilních telefonů používá svůj mobil ke zjištění aktuálního času častěji, než klasické náramkové hodinky.
Tento výzkum byl proveden na malém a tedy značně nereprezentativním počtu respondentů. A protože v tomto případě není tak složité zjištění ověřit, najdete u této bleskovky malou anketu: Nosíte náramkové hodinky, nebo se raději kvůli přesnému času spoléháte na svůj mobilní telefon?

Zjištěné číslo 2: popularita jednotky GPS integrované do mobilního telefonu stále stoupá a při koupi nového přístroje je údajně žádanější, než mobilní přístup k internetu.
A jak toto zjištění vidíte vy? Je pro vás v terénu důležitější informace z internetu protlačená paketovými daty jednoduchého prohlížeče, nebo ze satelitu seslaná a řádně zpracovaná informace o aktuální poloze?

Témata článku: Ostatní, Hodinky, GPS, Mobilní internet, Anketa

17 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Caddy 19. 1. 2008 3:39:03
    absolutne nepochopim, jak nekdo muze zit bez hodinek...ja je mam ted v...
  • bosto2 18. 1. 2008 22:27:26
    Je pravda že u vody mě hodinky občas chybí. Za deště se stihnu na mobil...
  • Fido 18. 1. 2008 22:01:27
    Ja taky. Dlouho jsem nosil hodinky i mobil ale casem jsem na hodinky uplne...
Určitě si přečtěte

Xiaomi Amazfit: Nadějný start zabíjí chybějící podpora [fotorecenze]

Xiaomi Amazfit: Nadějný start zabíjí chybějící podpora [fotorecenze]

** Xiaomi Huami Amazfit se začínají prodávat za 4 500 Kč ** Má vestavěnou GPS a až týdenní výdrž ** Mohou být konkurencí pro věhlasný sporttester Garmin Fénix?

26.  7.  2017 | Měchura Milan | 18


komerční sdělení

Komerční sdělení