Mobil nebo hodinky? GPS nebo mobilní internet? (anketa)

Výzkumy a statistiky, to je často jen nuda a šeď. Některé ankety ale mohou přinést zajímavé výsledky. Většinou probíhají tak, že se na položenou otázku nabídne několik variant odpovědí a teprve po jejím zodpovězení se účastník dozví výsledky znázorněné absolutním počtem hlasů nebo jejich procentuální částí. Nám se ale podařilo získat dva docela překvapivé údaje, a proto to dnes na MobilManii uděláme přesně obráceně. Předpoklady stanovené následujícími dvěma tvrzeními ověříme anketou. Věříme, že budete odpovídat upřímně, nikoliv se záměrem úmyslného vyvrácení tvrzení.

Zjištěné číslo 1: bylo spočítáno, že 60 % uživatelů mobilních telefonů používá svůj mobil ke zjištění aktuálního času častěji, než klasické náramkové hodinky.
Tento výzkum byl proveden na malém a tedy značně nereprezentativním počtu respondentů. A protože v tomto případě není tak složité zjištění ověřit, najdete u této bleskovky malou anketu: Nosíte náramkové hodinky, nebo se raději kvůli přesnému času spoléháte na svůj mobilní telefon?

Zjištěné číslo 2: popularita jednotky GPS integrované do mobilního telefonu stále stoupá a při koupi nového přístroje je údajně žádanější, než mobilní přístup k internetu.
A jak toto zjištění vidíte vy? Je pro vás v terénu důležitější informace z internetu protlačená paketovými daty jednoduchého prohlížeče, nebo ze satelitu seslaná a řádně zpracovaná informace o aktuální poloze?

Témata článku: Ostatní, Hodinky, GPS, Mobilní internet, Anketa, Mobil, Internet

Určitě si přečtěte

Leatherman Tread: Tak trochu jiná nositelnost

Leatherman Tread: Tak trochu jiná nositelnost

** Ocelový náramek skrývá 29 nástrojů, které máte stále při sobě. ** Tread je masivní, těžký a drahý, ale stejně se vám bude líbit. ** Leatherman má také Tread Tempo s hodinkami, chystá se do ČR.

20.  10.  2017 | Kůžel Filip | 16

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

Huawei Watch 2 Sport: telefonují a umí LTE, ale zcela samostatné nejsou [recenze]

Huawei Watch 2 Sport: telefonují a umí LTE, ale zcela samostatné nejsou [recenze]

** Druhá generace hodinek od Huawei přináší edice Classic a Sport ** Sportovnější model obsahuje LTE konektivitu ** Hodinky by tak teoreticky mohly být naprosto nezávislé na smartphonu

21.  9.  2017 | Láska Jan | 6