Mobil za korunu pro firemní zákazníky Vodafonu

Vodafone přichází s dalším vánočním dárkem, tentokrát má něco pro firemní zákazníky. Ať už jste novými nebo stávajícími firemními zákazníky Vodafonu, máte možnost od 3. prosince 2007 do 31. ledna 2008 získat telefon Vodafone 225 za pouhou korunu. Sice se jedná o jeden z jednodušších modelů v nabídce operátora, ale i takový dárek určitě potěší. Stačí si pořídit nebo už vlastnit jeden z vybraných tarifů Vodafonu a k němu si zakoupit telefon za zvýhodněnou cenu. Potom bude další mobil za korunu váš.

Nabídka je určena pro nové i stávající zákazníky a platí při koupi jakéhokoli telefonu za zvýhodněnou cenu a současném aktivování nové SIM karty s tarifem Nabito 700, Nabito 1150 nebo Nabito 2100. Nabídku mohou zákazníci využít prostřednictvím telefonní linky Vodafone firemní prodej na čísle 800 777 700.

Telefon Vodafone 225 za jednu korunu může získat stávající firemní zákazník kromě zmíněných tarifů i s tarify 150 Naplno, 300 Naplno, 500 Naplno, Volám často, Volám stále, Povídej, Nezavěšuj nebo Mezi námi. S těmito tarify je pro získání Vodafonu 225 jako druhého telefonu za jednu korunu podmínkou, aby zákazník využil nabídku spojenou s pořízením telefonu za zvýhodněnou cenu. Více informací o této vánoční akci získáte přímo na stránkách Vodafonu.

Diskuze (9) Další článek: Zvýhodněný advent na O2 Active

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Vodafone 225, Zákaz, Firemní zákazník, Voda, Mobil

Určitě si přečtěte