Mobility a Mobil spojují síly

Mobility a Mobil spojují síly

Vydavatelství Computer Press odkoupilo od vydavatelství Trade & Leisure Publications práva k vydávání časopisu Mobil. Zároveň přebírá jeho předplatitele, kterým v těchto dnech začíná přicházet časopis Mobility.

Co to v praxi znamená? Vydávání časopisu Mobil (můžete si ho pamatovat i pod názvem Mobile & Wireless) bylo původním vydavatelem ukončeno. Čtenáři, kteří si kupovali Mobil na stánku, mohou plynule přejít na Mobility. Získají časopis většího formátu a s větším počtem stránek. Díky tomu budou mít mnohem více informací o mobilech.

Předplatitelé začnou automaticky dostávat Mobility, a to stejný počet měsíců, na které měli předplacen Mobil. Aniž by museli cokoli doplácet, získají mnohem nabitější časopis, který je na stánku dokonce o 20 Kč dražší než původní Mobil.

Současní čtenáři Mobilit se nemusí ničeho bát. Mobility nečeká žádná razantní změna obsahu. Z Mobilu si vezmeme to nejlepší (můžete nám do diskuze napsat, které rubriky byste v Mobilitách uvítali). V současné době ale řešíme, co udělat s názvem. Je totiž jasné, že nemá smysl vydávat dva vzájemně si konkurující časopisy.

42 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Johznnik 28. 2. 2008 12:35:39
    Mobility jsem přestal číst od té doby, co měly tu vulgární - sexuální...
  • Já Osobně 26. 2. 2008 15:47:45
    Jelikož opravdu nevím o čem se píše v Mobilitách (kromě mobilů), budu pro...
  • Martin Lér 26. 2. 2008 3:28:38
    To je mi lito, ze vas neoslovila recenze na 5110, kterou sem tam tehdy...

komerční sdělení

Komerční sdělení