Mobility a Mobil spojují síly

Vydavatelství Computer Press odkoupilo od vydavatelství Trade & Leisure Publications práva k vydávání časopisu Mobil. Zároveň přebírá jeho předplatitele, kterým v těchto dnech začíná přicházet časopis Mobility.

Co to v praxi znamená? Vydávání časopisu Mobil (můžete si ho pamatovat i pod názvem Mobile & Wireless) bylo původním vydavatelem ukončeno. Čtenáři, kteří si kupovali Mobil na stánku, mohou plynule přejít na Mobility. Získají časopis většího formátu a s větším počtem stránek. Díky tomu budou mít mnohem více informací o mobilech.

Předplatitelé začnou automaticky dostávat Mobility, a to stejný počet měsíců, na které měli předplacen Mobil. Aniž by museli cokoli doplácet, získají mnohem nabitější časopis, který je na stánku dokonce o 20 Kč dražší než původní Mobil.

Současní čtenáři Mobilit se nemusí ničeho bát. Mobility nečeká žádná razantní změna obsahu. Z Mobilu si vezmeme to nejlepší (můžete nám do diskuze napsat, které rubriky byste v Mobilitách uvítali). V současné době ale řešíme, co udělat s názvem. Je totiž jasné, že nemá smysl vydávat dva vzájemně si konkurující časopisy.

Diskuze (42) Další článek: Blesková soutěž se Sony Ericssonem - vyhodnocení

Témata článku: Razantní změna, Mobil

Určitě si přečtěte