Mobility Day: přijďte se poučit

Nejzajímavější akcí na letošním Invexu je stoprocentně Mobility Day. Návštěvníky čeká několik zajímavých přednášek a setkání s redaktory Mobilit a MobilManie. Zítra, tedy v sobotu 27. října, se na brněnském výstavišti koná Mobility Day – den, který nesmí vynechat žádný čtenář Mobilit či MobilManie. O co přesně jde?

V rámci výstavy Mobility Hall (najdete ji v pavilonu G1) jsme připravili zajímavý doprovodný program. Od rána do odpoledne si můžete vyslechnout zajímavé přednášky, setkat se s ostatními čtenáři nebo podebatovat s přítomnými redaktory časopisu Mobility a internetového serveru MobilMania.cz.

Přesný program Mobility Day:

  • 10:00 David Polesný (MobilMania.cz): Trendy v mobilní komunikaci
  • 11:00 Jiří Hrma (SmartMania.cz): Operační systém Windows Mobile
  • 12:00 Setkání uživatelů fóra MobilMania.cz
  • 13:00 Martin Lér (www.maler.cz): Apple iPhone
  • 14:00 Pavel Barák (Handjoy): Vývoj mobilních her a současné trendy
  • 15:00 Martin Lér (www.maler.cz): Apple iPhone

Všimněte si především dvou přednášek věnovaných nejžádanějšímu telefonu současnosti – Apple iPhonu. O telefonu si budete moci vyslechnout řadu zajímavostí a zkušeností. Po přednášce bude Martin Lér k dispozici pro další diskuzi. Telefon bude mít samozřejmě s sebou.

Přijďte za námi na Invex, přijďte za námi na Mobility Day. Už se na vás těšíme! Pokud se do Brna v sobotu nedostanete, najdete zpravodajství z Mobility Day na MobilManii.

Diskuze (5) Další článek: Setkejme se na Invexu

Témata článku: Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Mobil, Doprovodný program

Určitě si přečtěte