Mobility Day: přijďte se poučit

Nejzajímavější akcí na letošním Invexu je stoprocentně Mobility Day. Návštěvníky čeká několik zajímavých přednášek a setkání s redaktory Mobilit a MobilManie. Zítra, tedy v sobotu 27. října, se na brněnském výstavišti koná Mobility Day – den, který nesmí vynechat žádný čtenář Mobilit či MobilManie. O co přesně jde?

V rámci výstavy Mobility Hall (najdete ji v pavilonu G1) jsme připravili zajímavý doprovodný program. Od rána do odpoledne si můžete vyslechnout zajímavé přednášky, setkat se s ostatními čtenáři nebo podebatovat s přítomnými redaktory časopisu Mobility a internetového serveru MobilMania.cz.

Přesný program Mobility Day:

  • 10:00 David Polesný (MobilMania.cz): Trendy v mobilní komunikaci
  • 11:00 Jiří Hrma (SmartMania.cz): Operační systém Windows Mobile
  • 12:00 Setkání uživatelů fóra MobilMania.cz
  • 13:00 Martin Lér (www.maler.cz): Apple iPhone
  • 14:00 Pavel Barák (Handjoy): Vývoj mobilních her a současné trendy
  • 15:00 Martin Lér (www.maler.cz): Apple iPhone

Všimněte si především dvou přednášek věnovaných nejžádanějšímu telefonu současnosti – Apple iPhonu. O telefonu si budete moci vyslechnout řadu zajímavostí a zkušeností. Po přednášce bude Martin Lér k dispozici pro další diskuzi. Telefon bude mít samozřejmě s sebou.

Přijďte za námi na Invex, přijďte za námi na Mobility Day. Už se na vás těšíme! Pokud se do Brna v sobotu nedostanete, najdete zpravodajství z Mobility Day na MobilManii.

Diskuze (5) Další článek: Setkejme se na Invexu

Témata článku: Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Mobil, Day, Doprovodný program


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9