Mobility Hall: Mobility a Katalog mobilů s výraznou slevou

Dnešní odpoledne jsme strávili instalací Mobility Hall. Nyní by měly být doladěny poslední drobnosti, takže až se zítra v devět otevřou brány výstaviště, bude všechno v naprostém pořádku. Pokud ještě nevíte, co je to Mobility Hall, přečtěte si tento článek. Pro ostatní připomínám, že náš stánek na Invexu bude otevřen od pondělí do čtvrtka od devíti do osmnácti hodin.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zdají se vám vitríny příliš prázdné? • po dnešním odpoledni jsou plné telefonů • posledních pár drobností a Invex může začít

Aktuální seznam telefonů, které si budete moci naživo prohlédnout:

  • LG C3310 a F2400
  • Motorola Slvr L6 a C261
  • Nokia N70, 6101 a 6111
  • Samsung X200 a X660
  • Sony Ericsson K750i a W800i
  • Siemens S75 a SXG75

Součástí stánku je sloup. Nám vlastně k ničemu není, takže ho můžete využít pro pořádání setkání s ostatními čtenáři MobilManie ("Sejdeme se o půl u sloupu"). Pokud budete mít štěstí, zastihnete na stánku redaktory Mobilit nebo MobilManie. Jinak se vám samozřejmě budou věnovat proškolené hostesky.

Peněženky s sebou

Na Mobility Hall budeme s výraznými slevami prodávat aktuální Mobility (bez CD) a Katalog mobilů podzim/zima 2005 (o den dříve než na stáncích). Za Mobility zaplatíte 22 Kč (místo standardních 39 Kč), Katalog u nás koupíte za 69 Kč (na stáncích za něj dáte o 30 Kč víc).

Pokud se vám Mobility zalibí, můžete si je přímo na stánku předplatit. Za 399 Kč získáte 12× Mobility, 2× Katalog mobilů a 2× Užitečné CD. Oproti nákupu na stánku ušetříte téměř neuvěřitelných 300 Kč a ještě dostanete časopis s denním předstihem až do schránky.

Ke všem nákupům na Mobility Hall dostanete od nás malou pozornost. Můžete si vybrat mezi blikající nálepkou na mobil a šňůrkou pro zavěšení telefonu na krk.

Diskuze (9) Další článek: Music set: Nokia 6681 se sluchátky Sennheiser

Témata článku: Motorola Slvr L6, Nokia N70, Nokia N70 Music Edition, Samsung X200, Siemens S75, Sony Ericsson K750i, Kat, Mobil, Katalog, Hal

Určitě si přečtěte