Mobility Hall: přijďte za námi na Invex

Jestli budete mít v době od 24. do 27. října cestu do Brna, určitě navštivte veletrh Invex. V pavilonu B najdete stánek Mobility Hall, který pro vás, stejně jako loni, připravuje redakce časopisu Mobility. Přijďte se osobně podívat na telefony, o kterých jste zatím jen četli.

Ve skleněných vitrinách budou vystaveny všechny mobily, které se budou v Česku do konce roku prodávat. Zajistíme pro vás skvosty, jakými jsou Nokia N70 nebo Motoroly Slvr, Pebl a V3x. Vybrané telefony si budete moci osobně prohlédnout a vyzkoušet. Ve vitrinách bude přibližně sto mobilů, na osobní vyzkoušení zatím počítáme s dvanácti kusy.

Připravujeme také doprovodné akce. Přímo na stánku si budete moci vytisknout fotku z mobilu, v pavilonu M zase soutěžit na Mistrovství v nejrychlejším eSeMeSkování, jehož jsme mediálními partnery. Stejně jako loni budeme na Invexu prodávat Katalog mobilů za zajímavou cenu. Pokud budete mít štěstí, potkáte na stánku někoho z redakce Mobilit nebo internetové MobilManie.

Diskuze (12) Další článek: Exkluzivně: podrobnosti o T-Mobile Internet 4G (první UMTS u nás)

Témata článku: Nokia N70, Nokia N70 Music Edition, Invex, Hal, Mobil


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 47