Mobility: vyhrajte 3× Samsung U800 Soulb

Mobilní telefon Samsung U800 Soulb představuje ideální řešení pro všechny, kteří se pohybují ve světě businessu. Telefon je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi, které z něj dělají důvěryhodného partnera pro všechny okamžiky, jež vás mohou na poli businessu potkat. Samsung U800 Soulb, který je opravdovým elegánem mezi telefony klasické konstrukce, nabízí prohlížeč kancelářských dokumentů, třímegapixelový fotoaparát s LED bleskem, bluetooth a kapacitu interní paměti 1GB, rozšiřitelnou až o 8GB. Každý jistě ocení vysokorychlostní stahování dat HSDPA 3,6 Mb/s či rychlý internetový vyhledávač – to vše navíc při zachování jednoduchého ovládání!

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Soutěžní otázka:
Co znamená v názvu mobilního telefonu U800 Soulb označení "Soul"?

a) Duše
b) Hudební styl
c) Dech

Odpověď odešlete textovou zprávou ve tvaru MO SAMSUNG a, b nebo c na telefonní číslo 900 09 06. Po uzavření soutěže seřadíme všechny správně odpovědi podle času doručení a vzniklý seznam rozdělíme na tři stejně velké části. Pokud nebude počet odpovědí dělitelný třemi, dáme zbývající zprávy do třetí části (např. 35 zpráv rozdělíme na 11, 11 a 13 zpráv). Samsung U800 Soulb získají soutěžící, jejichž odpověď bude na konci jednotlivých částí.

Soutěžit můžete do 4. ledna 2008. Výherce budeme informovat textovou zprávou na číslo, ze kterého hlasovali. Ceny rozešleme kurýrní službou PPL v první polovině ledna 2009.

Cena jedné textové zprávy je 6 Kč, můžete odeslat libovolný počet zpráv. Technicky zajišťuje MobilBonus, help@mobilbonus.cz, infolinka: 777 717 535 (po–pá 8.00–16.00). Ceny do soutěže věnuje Samsung (www.samsung.cz).

Další článek: Nokia Tube: hudební nástroj z ní nebude (video)

Témata článku: Samsung, Internetový vyhledávač, Soutěžní otázka, Mobil

Určitě si přečtěte