Mobilní Instragram spouští filtry, které využijete v živém videovysílání

V mobilní aplikaci Instagram můžete nově využít filtry i v průběhu živého videovysílání. A to před jeho spuštěním nebo i v jeho průběhu přes ikonu v pravém spodním rohu. Pokud si s filtry pohrajete před spuštěním vysílání, můžete v reálném náhledu vidět, jak s jeho aktivací před kamerou vypadáte. 

Instagram dokonce došel až tak daleko, že v rámci filtru se slunečními brýlemi si můžete dopředu nastavit, co chcete, aby se ve virtuálních slunečních brýlích odráželo. Tento filtr bude na Instagramu exkluzivně k dispozici již příští týden, další filtry se v aplikaci objeví v průběhu několika příštích týdnů. Jakmile živé video ukončíte, můžete si jeho replay uložit do Stories nebo video rovnou smazat.

Funkce filtrů pro živá videa se dostane do mobilních aplikací Instragamu pro Android a iOS v horizontu několika týdnů. Pokud tedy update na vaše zařízení ještě nedorazil (nebo nedorazí v několika dalších dnech), buďte trpěliví.

Představení živých videopřenosů v aplikaci Instagram:

Diskuze (1) Další článek: Huawei představilo Maimang 6, čínskou variantu očekávaného Mate 10 Lite

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Instagram, Update, Živý přenos, Brýle, Aplikace, Replay, Kter, Horizont, Příští týden, Upload, MOBI, Živý videopřenos, Sluneční brýle, Filtr, Živé video, INS, Náhled, Spodní roh, Stories


Určitě si přečtěte