Mobilní Instragram spouští filtry, které využijete v živém videovysílání

V mobilní aplikaci Instagram můžete nově využít filtry i v průběhu živého videovysílání. A to před jeho spuštěním nebo i v jeho průběhu přes ikonu v pravém spodním rohu. Pokud si s filtry pohrajete před spuštěním vysílání, můžete v reálném náhledu vidět, jak s jeho aktivací před kamerou vypadáte. 

Instagram dokonce došel až tak daleko, že v rámci filtru se slunečními brýlemi si můžete dopředu nastavit, co chcete, aby se ve virtuálních slunečních brýlích odráželo. Tento filtr bude na Instagramu exkluzivně k dispozici již příští týden, další filtry se v aplikaci objeví v průběhu několika příštích týdnů. Jakmile živé video ukončíte, můžete si jeho replay uložit do Stories nebo video rovnou smazat.

Funkce filtrů pro živá videa se dostane do mobilních aplikací Instragamu pro Android a iOS v horizontu několika týdnů. Pokud tedy update na vaše zařízení ještě nedorazil (nebo nedorazí v několika dalších dnech), buďte trpěliví.

Představení živých videopřenosů v aplikaci Instagram:

Diskuze (1) Další článek: Huawei představilo Maimang 6, čínskou variantu očekávaného Mate 10 Lite

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Update, Instagram, Brýle, Živý přenos, Živý videopřenos, Příští týden, Spodní roh, Sluneční brýle, Horizont, Upload, Filtr, INS, Aplikace, Živé video, Stories, Náhled


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 73

RECENZE: Asus Zenfone 5Z — velký stylař posouvá hranice

RECENZE: Asus Zenfone 5Z — velký stylař posouvá hranice

** Zenfone 5Z je jako pětka, jenom se špičkovou výbavou ** Potěší vysokým výkonem, očištěným systémem, ale i stereo repráčky ** S cenou se naštěstí drží při zemi.

Martin Miksa | 26

RECENZE: OnePlus 6 — další pokus o zabití vlajkových lodí

RECENZE: OnePlus 6 — další pokus o zabití vlajkových lodí

** Poměr ceny a výkonu je fantastický ** OxygenOS je fakticky čistý Android ** Foťák je krůček za nejlepšími

Jakub Michlovský | 53