Mobilní internet za 295 Kč jde na dračku, O2 navyšuje zásoby

Mobilní internet za 295 Kč jde na dračku, O2 navyšuje zásoby

U příležitosti oslav „Dne pokrývačů“ je u O2 k mání sada pro mobilní připojení k internetu za skvělých 295 Kč. Od zdrojů blízkých operátora víme, že zájem zákazníků je ohromný a mnohonásobně převýšil očekávání. A ačkoli se původně plánovaný počet USB modemů s pěti týdny připojení v ceně pro tuto akci pohyboval okolo tisícovky a toto množství bylo vyprodáno už včera dopoledne, rozhodl se operátor zásoby navýšit.

Takže pokud máte zájem, neváhejte, mobilní internet za méně než tři stovky si můžete objednat pouze do dnešní půlnoci zde na eShopu operátora. Poté se cena vrátí na 795 Kč. Zájem o sady nám ústy Blanky Vokounové potvrdilo také tiskové oddělení O2:

„O sadu se slevou 700 Kč byl mimořádný zájem. Během velmi krátké doby byly zásoby určené pro tuto akci vyčerpány. Počet sad za zvýhodněnou cenu jsme proto několikanásobně navýšili. Šanci pořídit si malý 3G USB modem, SIM kartu a k tomu 5 týdnů bezplatného surfování za pouhých 295 Kč mají nyní tak i další zákazníci do dnešní půlnoci. Naplno se ukázalo, že zájem o rychlé mobilní připojení roste a my jsme pyšní na to, že můžeme zákazníkům nabídnout nejlepší 3G síť včetně kvalitních datových služeb.“

Témata článku: Operátoři, O2, Nákup a ceny, Mobilní internet

172 komentářů

Nejnovější komentáře

  • alfapetr 2. 9. 2010 21:17:46
    lze ,když jsem kopil více sad použít v jednom modemu více simek po 5...
  • ViR 22. 8. 2010 4:02:30
    Alespoň u toho kousku co jsem dostal já je to v případě Vodafone SIMky...
  • Marek 17. 8. 2010 16:40:25
    napsal jsem jim a bylo mi odpovězeno ať balíček vrátím, že došlo k...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení