Mobilní náprstky pro velké palce

Občas si v našich recenzích můžete přečíst o tom, že klávesnice mobilu není určena pro příliš velké prsty, případně, že se na ni větší prsty nesměstnají apod. Zkrátka všichni ti, kdo mají prsty trochu větší nebo placatejší než bývá obvyklé, mohou mít při používání mobilů problémy a vlastně jsou svým způsobem diskriminování. Tomuto do očí bijícímu bezpráví je nyní konec. Za směšnou cenu necelých tří liber si můžete pořídit speciální náprstky, se kterými se stanete mistry ve psaní a SMS dokážete posílat rychleji než mnohé dítě školou povinné. Náprstků se prodává několik druhů, některé slouží pro přesné strefování do klávesnice, na jiné připevníte třeba stylus.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tento patentem chráněný vynález jistě ocení nejenom ti, kdo disponují velkými prsty, ale na své si určitě přijdou i ženy, které mají dlouhé nehty a bojí se, že by o ně mohly při neopatrném mačkání tlačítek přijít. Aby se náprstky zalíbily skutečně každému, prodávají se v různých velikostech i barvách. Další informace najdete pod zdrojovým odkazem.

Zdroj: Tad Accessories

Témata článku: Příslušenství, Mobil

Určitě si přečtěte

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

** Healbe GoBe 2 přináší na trh funkce, které nikdo jiný nenabízí ** Technologie Flow dokáže změřit přijaté kalorie automaticky ** Jako jeden z prvních vám GoBe 2 změří i krevní tlak

Dnes | Měchura Milan | 9

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

** Takový výběr je jednoduchý, ale takový mobil pravděpodobně nechcete. ** Takže se zaměříme na výběr ochrany. Jaké pouzdro vybrat? ** Připravte se, že bez kompromisu to nepůjde.

8.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 20

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

4.  10.  2017 | Kůžel Filip | 4