Mobilní pohlednice z dovolené dorazí do dvou dní

Vyrážíte na letní dovolenou za sluncem nebo za dobrodružstvím do Skalistých hor? Ať už se vydáte kamkoliv doma nebo v zahraničí, můžete svým známým odeslat jednoduše pomocí mobilu aktuální fotku z vaší dovolené a nebude vás to stát více než pár korun. Pohlednice navíc dorazí adresátovi do poštovní schránky do dvou pracovních dní od objednání.

Nezáleží, jakého vlastníte operátora, pohled vás vyjde vždycky a odkudkoliv na rovných 30 korun. K ceně je nutné ještě připočíst sazbu za odeslanou multimediální zprávu podle tarifu operátora. Postup pro odeslání je naprosto snadný. Stačí pouze otevřít editor pro tvorbu MMS zpráv ve vašem telefonu a do těla zprávy vložit vámi vybranou fotku z dovolené (většina telefonů a operátorů podporuje maximální velikost zprávy 300 kB), kterou je zapotřebí okořenit textem ve tvaru Jméno Příjmení*Ulice a č.p.*Směrovací číslo*Text na pohlednici.

Zpráva může vypadat například takto: Jan Novák*Hlavní4*110 10*Ahoj. MMS zprávu poté odešlete na e-mailovou adresu pohlednice@doschranky.cz. Provozovatelem služby je Česká pošta. Více informací o službě naleznete na webových stránkách www.doschranky.cz.

Diskuze (8) Další článek: Vysvědčení zvýšilo provoz v síti O2

Témata článku: Ostatní, Mobil, Dora, Pohled, Mobilní pohled

Určitě si přečtěte