Mobilní sexy sekretářka pro Symbian

Většina dam promine, ale tato nedělní bleskovka je určena především pro pány. Možná už vás nebaví fádní hlášky vašeho organizéru, které se objevují v nějakém nudném rámečku na displeji mobilu. Technika a počítače nás sice obklopují čím dál častěji, ale o to víc se je snažíme nějakým způsobem polidštit. Proto z Číny od společnosti InterGrafX přichází osobní 3D asistentka pro váš symbianový smartphone. Ne že by za vás nějaké úkoly přímo vyřešila, ale aspoň se na displeji objeví „lidská“ tvář, popřeje vám dobré ráno, připomene schůzku nebo přečte příchozí SMSku.

Klepněte pro větší obrázek

Prozatím je tato chytrá asistentka k dispozici pouze v Číně, InterGrafX se s ní ale chystá i do Evropy. Mobile Secretary 2.0 už nabídne i tréninkový program, po jehož absolvování bude sekretářka ještě chytřejší. Dokonce bude možné nahrát do telefonu fotografii a použít ji jako obličej pro asistentku.

Co všechno 3D mobilní asistentka zvládne:

  • ohlasí příchozí hovory, SMS zprávy, úkoly a události z kalendáře
  • přívítá vás po zapnutí telefonu, při vypínání se rozloučí
  • nastaví tapetu displeje
  • vytvoří dynamickou nabídku ikon

V budoucnu bude možné vybírat z různých typů asistentek přímo na serveru. Někteří dají přednost vnadné blondýně, jiní budou chtít třeba přísnou intelektuálku. Když se na vás sekretářka jenom křivě podívá, můžete ji okamžitě vyhodit a najmout novou. Jen dámy mají zatím smůlu, Brad Pitt prozatím nesouhlasil s animováním vlastního avataru, coby osobního asistenta do mobilu.

Zdroj: InterGrafX

Diskuze (9) Další článek: Sony Ericsson V640i: VodaPhone (test)

Témata článku: Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Sex, Mobil, Chytrá asistentka

Určitě si přečtěte