Mobily s Androidem na Vánoce nebudou

Také jste nažhavení a netrpěliví v očekávání nového mobilního operačního systému Google Android? Pokud jste se nechali zlákat ukázkovými videi a obrázky tohoto produktu od Googlu a těšíte se na první telefony s tímto systémem, pak vás musím zklamat. 

Klepněte pro větší obrázek 
Androidu se snad dočkáme

Zatímco Google loni sliboval uvedení telefonů s Androidem v druhé polovině tohoto roku, nyní se ukazuje, že si počkáme ještě o několik měsíců déle. Google totiž stále neukončil vývoj Androidu a snaží se jej do poslední chvíle vylepšit, obohatit o vychytávky a nové nápady, s nimiž přicházejí testeři a vývojáři. Na základě nefinálního produktu a neexistenci jediného fungujícího telefonu s Androidem už ztratili trpělivost velcí operátoři jako China Mobile či Sprint Nextel a oznámili opožděný start prodeje těchto přístrojů někdy počátkem roku 2009. Na výrobě telefonů s Androidem se podílí Samsung a tchaiwanský High Tech Computer (ano HTC), který ještě nedávno sliboval expedici mobilů už na konci roku 2008.

Zdroj: Yahoo!News

 

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC, Vánoce, Mobil

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27