Modu se stěhuje do Evropy, dostane se i k nám?

Modu, nejmenší telefon na světě, se možná zanedlouho dostane i k nám. Jeho výrobce, společnost Modumobile, otevřela nová lokální zastoupení na korejském a rakouském trhu a právě díky tomu rakouskému chce proniknout na evropské trhy. Možná se tak již za několik měsíců budeme moci setkat s jedním z nejinovativnějších řešení mezi mobilními technologiemi.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Tak už víte co je Modu? 

Co tedy můžeme očekávat? Modu je vlastně miniaturní část s GSM vysílačem/přijímačem, kurzorovým ovladačem a jednoduchým displejem. O jeho „nadstandardních“ schopnostech se uživatel přesvědčí až po zapojení do tzv. „menu jacket“ nebo „modu mate“ – z telefonu se tak může stát navigace, mobil do společnosti nebo business smartphone. Více o tomto unikátním řešení naleznete v tomto článku. Otevření evropské pobočky v sousedním Rakousku je výrazné přiblížení našim luhům a hájům, žádné datum zahájení prodeje v Evropě však dosud stanoveno nebylo.

Váš názor Další článek: Kamarádi od Vodafonu na čtvrt roku zdarma

Určitě si přečtěte