MotoRizr Z8 Ferrari: tentokrát červený banán

Zatímco fanoušci Motoroly už se těší na nový vylepšený model MotoRizr Z10, založený opět na Symbianu UIQ, Motorola samotná chvíle čekání zkracuje vydáním limitované edice Ferrari svého aktuálního Rizru Z8. Spojení mobilu s barvami některé ze stájí formule 1 není žádnou novinkou. Vzpomeňte si třeba na speciální edice Samsungu a Sharpu společně se stájí McLaren Mercedes nebo už jednou použité barvy Ferrari na mobilu Sony Ericsson K800i.

Klepněte pro větší obrázek

MotoRizr Z8 Ferrari Limited Edition má místo světlezelené barvy červenou a na zadní straně logo stáje Ferrari. Funkcemi se proti běžné verzi nijak neliší, navíc obsahuje pouze dvě reklamní videa Ferrari, předinstalovaný formulář k registraci na oficiální webové stránky automobilky, tapety a speciální vyzváněcí tóny. V telefonu najdete ještě film The Bourne Identity (Agent bez minulosti), jehož spojitost s Ferrari se mi ale nepodařilo objasnit.

TIP: Recenzi smartphonu Motorola Rizr Z8 si můžete přečíst zde

 Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Pokud byste se chtěli shánět po nové limitované edici Motoroly ještě jako po dárku na Vánoce, tak si nechte zajít chuť. Rizr Z8 Ferrari se začně prodávat až v prvním čtvrtletí 2008 v internetovém eshopu Ferrari Store.

Diskuze (3) Další článek: O konzoli Nintendo Wii soutěží už i Vodafone

Témata článku: Motorola, Motorola Rizr Z8, Sony Ericsson K800i, Banán, Motor, Červen

Určitě si přečtěte