MotoRokr EQ3: repro-leporelo od Motoroly

MotoRokr EQ3: repro-leporelo od Motoroly

Po podobném příslušenství od Sony Ericssonu a Nokie se nyní přenosných reproduktorů dočkali i fanoušci Motoroly. Tento americký výrobce se v názvu rozhodl použít označení ROKR, které používá pro své hudební telefony (protějšek pro Walkman a XpressMusic). Na první pohled mě zaujal vzhled těchto repráčků, který je velmi povedený a vkusný. Dokázal bych si je představit i jako zajímavý a netradiční doplněk například v kanceláři.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Reproduktory jsou rozkládací, v zavřeném stavu mají rozměry 130 x 35 x 35 milimetrů, které se po rozložení zvýší na 270 × 18 × 35 milimetrů při hmotnosti 140 gramů. Rozhodně se tedy nejedná o žádné drobečky, na druhou stranu pravděpodobně budou schopny poskytnout dostatečně kvalitní hudební reprodukci. Vstup je řešen pomocí standardního 3,5 mm konektoru jack, takže není problém připojit takřka jakýkoliv hudební přehrávač. Přísun energie je zajištěn pomocí čtyř AAA baterií, které údajně postačují pro 12hodinovou reprodukci. Na trhu by se měly objevit již ve druhém čtvrtletí tohoto roku.

Zdroj: slashphone.com

Témata článku: Motorola, Příslušenství

3 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Jozef Cmar 3. 5. 2008 19:41:10
    Cena zatím známa není
  • SpoonyDS 3. 5. 2008 19:13:16
    A co cena?
  • trabibi 3. 5. 2008 14:55:51
    tak ty sou teda luxusni velmi pekne jeste by me zajimalo jak budou hrat
Určitě si přečtěte

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

** Chytrý adaptér do zásuvky poslouží jako osobní cloud ** Pomocí webové kamery získáte dálkový dohled ** Mobilní aplikace umožní rychlý přístup na disk, flasku nebo webovou kameru

20.  7.  2017 | Michlovský Jakub | 1


komerční sdělení

Komerční sdělení