Motorola a Oakley: sluneční brýle s hudbou

Motorola a Oakley představili nový model slunečních brýlí s agresivním designem a hlavně stereo Bluetooth sluchátky. Jmenují se O ROKR, umožní telefonovat a poslouchat hudbu i při aktivním pohybu. Na druhé straně spojení nemusí nutně být jen telefon značky Motorola, nebo snad pouze model ROKR, jak název trochu napovídá. V tiskové zprávě se mluví i o běžném hudebním přehrávači s přidaným Bluetooth adaptérem. Oním „běžným hudebním přehrávačem“ je v amerických poměrech patrně myšlen iPod.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
O ROKR na oficiálních fotografiích

Máte-li na hlavě Oakley, můžete úplně zapomenout na telefon, který si bude klidně hovět v kapse, nebo batohu. K úplnému ovládnutí hudby i základních telefonních funkcí zcela postačí tlačítka rozmístěná na nožičkách brýlí. Integrovaný akumulátor slibuje čtyři hodiny hovoru a až 100 hodin pohotovosti. Na handsfree jsou to přijatelné hodnoty, na poslech hudby je to však málo.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Další dvě barevná provedení

Spolupráce obou výrobců se osvědčila již v minulosti. Brýle RAZRWire nesly na jedné z nožiček Bluetooth handsfree, sloužily tedy „pouze“ k telefonování. Pro jejich velký úspěch si už teď můžeme koupit nový pokročilý model O ROKR. Jeho cena se pohybuje na hranici 250 dolarů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Starší RAZRWire s jedním telefonním sluchátkem

Diskuze (3) Další článek: Prohlédněte si speciální vánoční stránky operátorů

Témata článku: Motorola, Brýle, Motor, Sluneční brýle

Určitě si přečtěte