Motorola C139: superlevný low-end s barevným displejem a Javou

Motorola připravuje nový telefon s označením C129. Podobně jako model C115 je stvořen s ohledem na co nejnižší cenu, takže je jeho výbava velmi chudá. Motorola však nešla do takových extrémů, jako u modelu C115 a novinku vybavila barevným displejem s podporou čtyř tisíc barev s rozlišením 96 × 65 bodů (některé zdroje uvádí dokonce aktivní displej s podporou 65 tisíc barev, ale to se s ohledem na cenu jeví jako nepravděpodobné).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Telefon bude zvládat i datové přenosy GPRS, ale pouze pro wapový prohlížeč, protože podpora MMS mu bude bohužel chybět. Milovníky her potěší Java. Telefon bude mít rozměry 98 × 45 × 21 mm a nízkou hmotnost 75 g. Oproti staršímu modelu C115 nebo C156 také méně extravagantní a elegantnější design.

A to nejlepší nakonec. Předběžná cena je stanovena na 50 amerických dolarů, což v přepočtu znamená přibližně 1200 až 1300 Kč. Telefon by se měl na trhu objevit v prosinci.

Témata článku: Motorola, Displeje, Motorola C139, Displej, Motor, Barevný displej

Určitě si přečtěte

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

** ZTE mluví o revoluci, ale první rozhodně není. ** Práce se dvěma displeji vypadá skvěle, ale není kompromisů až příliš? ** Nejvíce vadí předěl mezi displeji, značné rozměry a malá baterie.

18.  10.  2017 | Kůžel Filip | 25