Motorola Canary: pravý nástupce Razru musí být „něco extra“

Motorola Razr V3 se stala kultem. Při uvedení svým designem vyrazila dech a nastartovala éru placatých mobilů a leptaných klávesnic. Z luxusního zboží za dvacet tisíc se stal nakonec oblíbený telefon střední třídy se stále velmi atraktivním a nadčasovým designem. Telefon je už však docela starý a zasloužil by si adekvátního pokračovatele. Modely Razr V3i nebo PEBL U6 jsou jen odvozenými modely a Motorola V3x je sice technologicky napřed, ale v oblasti designu za Razrem zaostává.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Leštit, leštit, leštit...

Za pravého nástupce je nyní považována Motorola s prozatímním označením Canary, kterou se podařilo na fotografiích zachytit jednomu z věrných čtenářů serveru Engadget. Zda se skutečně jedná o pravého nástupce Razru není ještě oficiálně potvrzeno, ale ledacos tomu nasvědčuje. Telefon přichází opět s velmi originálním designem, tentokrát výrobce vsadil na úzké, podlouhlé tělo a velmi lesklé kryty, jakoby byly ze skla. Tloušťka by měla být stejná jako u původního Razru, v podstatě stejné zůstane i provedení klávesnice a zachováno je také zapuštění horní části do spodního dílu při zavřeném telefonu. Výbava by měla odpovídat modelu V3x, ale zatím není nic jisté.

Diskuze (3) Další článek: Aktuální ceník: T-Mobile představil nové BlackBerry

Témata článku: Motorola, Motorola Pebl U6, Motorola Razr, Motorola Razr V3, Motorola Razr V3i, Oblíbený telefon, Extra, Nástup, Motor, Nástupce

Určitě si přečtěte