Motorola E398 by mohla být do několika týdnů (a co Razr?)

Na dnešní prezentaci EDGE T-Mobilu byli zástupci Motoroly, kterých jsem se nemohl nezeptat na dlouho očekávaný a stále neprodávaný mobilní telefon Motorola E398. Jen pro připomenutí: jde o velmi vybavený multimediální mobilní telefon s Bluetooth, paměťovou kartou a přehrávačem MP3. Pro další informace doporučuji recenzi.

Klepněte pro větší obrázek

Výrobce sice nerad něco slibuje, protože uvedení na trh závisí hodně na distributorovi. Motorola E398 by se ale v České republice měla objevit do několika týdnů. Dobře, řeknu to, mluvilo se konkrétně o dvou týdnech, ale raději to ještě berme s rezervou. Důležité je, že tento telefon je připraven exkluzivně pro T-Mobile a v ČR se – alespoň zpočátku – oficiálně neobjeví v nezávislé distribuci.

Samozřejmě jsem se ptal také na dostupnost luxusní Motoroly Razr V3. Tady jsem konkrétní odpověd nedostal, pouze přirovnání: Razr je něco jako Lamborghini, nevyrábí se v extrémně velkých sériích a bohužel se na něj musí trochu čekat. Nezbývá než doufat, že u telefonu nepůjde o dva roky jako u luxusního auta.

Diskuze (15) Další článek: T-Mobile EDGE naživo (hádejte, přes co jsem teď připojen)

Témata článku: Motorola, Motorola E398, Motorola Razr, Motorola Razr V3, Motor

Určitě si přečtěte