Motorola Fone F3: stylová placka za pár korun

Motorola Fone F3: stylová placka za pár korun

Přestože Motorola včera představila čtyři nové telefony, zřejmě jí to bylo ještě málo a večer přidala ještě jednu novinku s názvem Motofone. Přesné označení modelu je Motorola Fone F3. Malý stylový telefon vyniká svým necelý centimetr tenkým tělem a nezvykle tvarovaným displejem, který nemá horní hranu přímou. Klávesnice je zcela plochá a telefonu dodává šmrnc. Jen málokdo by na první pohled hádal, že se jedná o levný telefon pro masový prodej.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Motorola Motofone 

Výbava telefonu není příliš bohatá, jedné se o jednoduchý mobil pro občasné telefonování a psaní zpráv s přehledným uživatelským prostředím a intuitivním ovládáním. Displej je pouze monochromatický, ale nová technologie prý zaručuje velmi vysoký kontrast a výbornou čitelnost za všech situací. Mnohé jistě potěší, že se Motorola rozhodla použít větší font písma v nabídce.

Vyzvánění je polyfonní a moderní multimediální funkce v tomto telefonu nehledejte. Překvapeni bychom však měli být velmi nízkou cenou. Tu ale výrobce zatím nezveřejnil a netroufáme si jí zatím odhadnout. Motofone by měl na trh nastoupit ve čtvrtém čtvrtletí, tedy strategicky před Vánocemi.

Témata článku: Motorola, Motorola Fone F3

23 komentářů

Nejnovější komentáře

  • alorotom 27. 11. 2007 21:35:52
    V Protonu za 799,-Kč
  • mobil 16. 11. 2007 18:39:48
    Pokud je to ještě aktuální tak nyní v akci v TESCO (Praha-Eden) za 699,-Kč
  • MK 29. 10. 2007 12:49:46
    Jo, ten jednoradkovy displej je fakt nestesti - jak to pak muzou inzerovat...

komerční sdělení

Komerční sdělení