Motorola Ming ve zlatě: pro čínské zbohatlíky

Bývá zvykem, ze hodně úspěšné modely telefonů se dočkají zajímavých reedicí. Tentokrát se dostalo na Motorolu A1600, mnohem známější pod přívlastkem Ming (pozor, pod stejným označením můžete najít i model A1200). Motorola přizvala ke spolupráci slavnou francouzskou značku Cartier a vznikl luxusně vypadající telefon.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Kromě vzhledu se telefon nijak nezměnil. Nabízí 2,4“ dotekový displej, operační systém založený na Linuxu, 3Mpx fotoaparát nebo GPS.

Telefon opět pracuje s operačním systémem s na bázi Linuxu, je vybaven 2,4" barevným displejem v rozlišení QVGA a s 262 tisíci zobrazitelných barev. Efektním prvkem společným pro celou edici Ming je průhledný flip, jehož odklopením směrem nahoru se aktivuje nabídka. Protože je Motorola určena pro čínský trh, není vybavena technologií 3G, pracuje pouze na čtyřech frekvencích GSM. Ve výbavě dále najdeme 3Mpx fotoaparát, FM rádio s RDS a GPS modul. Majetní čínští zákazníci si Ming A1600 již mohou pořídit, a to za cenu v přepočtu necelých 18 tisíc korun.

Zdroj: www.gsmarena.com

Váš názor Další článek: ADSL Vánoce: O2 služby nabaluje, Volný zase obnažuje

Témata článku: Motorola, Motor, Min

Určitě si přečtěte