Motorola Moto X+1 v plné parádě, aneb @evleaks ještě nekončí

Motorola Moto X+1 v plné parádě, aneb @evleaks ještě nekončí

Evan Blass alias @evleaks už sice odešel do „únikářského důchodu“, ale ani to mu evidentně nebrání tu a tam nějaký ten obrázek vypustit. Tenhle označil za důchodový dárek pro své fanoušky. Je to Motorola Moto X+1 ve dvou barvách a vzhledem k tomu, že odpovídá už dříve známým fotkám, nemáme důvod nevěřit.

Klepněte pro větší obrázek 
Motorola Moto X+1 od @evleaks

Nástupce populární Moto X přináší několik zajímavých prvků. Na čelní straně zaujme reproduktor zrcadlený i pod displej. Uvidíme, jestli poslouží jako stereo reproduktor, nebo půjde o maskované tlačítko Domů. Na kovových bocích vidíme plastové předěly mezi anténami ala iPhone. Na zádech zaujme dvojitý LED blesk schovaný pod kryt optiky fotoaparátu. Všimnout si můžeme i výměnných krytů, ze kterých výrazně vystupuje logo Motoroly.

Dočkat bychom se měli v příštích týdnech a oproti obvyklé dostupnosti Motorol v českých zemích bychom se mohli dočkat změny. Motorola teď patří Lenovu, které příští týden oficiálně přinese smartphony své původní značky na český trh. Přibydou na podzim i Motoroly? Je to opravdu možné, nebo jen přání zbožné? 

Témata článku: Motorola, evleaks, Moto, Apple iPhone 4GB, Lenovo Moto X Play, Lenovo Moto X Style, Motorola Moto X, Motorola Moto X (2. generace)

6 komentářů

Nejnovější komentáře

  • morize 25. 8. 2014 7:35:12
    Skryté tlačítko home, když to má navigační tlačítka na displeji? To asi...
  • LivingLegend 22. 8. 2014 12:22:36
    to vis +1 znamena dalsi palec :-D
  • r4in 22. 8. 2014 11:41:07
    To je nějaká kráva velká. To jako každý nástupce musí mít nutně větší...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení