Motorola MPx300: komunikátor s klávesnicí (+ další uniklá fotografie)

Na serveru Coolsmartphone.com se objevily obrázky chystaných chytrých telefonů Motorola. O nástupci současného modelu, o Motorole MPx220, jsme už psali, Motorola MPx300 je ale úplná novinka:

Klepněte pro větší obrázek

Motorola MPx300 bude komunikátor s velmi zvláštní konstrukci. Tak, jak je na obrázku, funguje jako běžné véčko. Displej ale bude možné otevřít i "na šířku", podobně jako například u Nokia 9210i Communicatoru, a používat alfanumerickou klávesnici. Zařízení je však výrazně menší než zmíněná Nokia a používá operační systém Windows Mobile. Pero a dotykový displej ukazuje na to, že půjde o operační systém ve verzi Phone Edition, nikoli Smartphone.

Podívejte se ještě na následující obrázek, který Motorola ukázala na prezentaci při uvedení modelu MPx200 na loňském Invexu. Finální produkt sice bude vypadat trochu jinak než tyto koncepty, je ale zřejmé, že tehdy nešlo jen o výmysly designérů.


Oživeno 15.42: Máme tady další obrázek chytré Motoroly, která ještě měla zůstat skryta: modelu MPx100.

Klepněte pro větší obrázek
Zdroj: msmobiles.com

Diskuze (15) Další článek: Proč Telecom zakazuje Eurotelu rychlý internet?

Témata článku: Motorola, Únik, Motorola MPx200, Motorola MPx220, Fotografie, Uniklá fotografie, Komunikátor, MPx, Fotograf, Motor, Foto


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 117

RECENZE: Honor 7A je dobrá volba, když nechcete utrácet

RECENZE: Honor 7A je dobrá volba, když nechcete utrácet

** Honor 7A je ideální smartphone pro děti či začátečníky ** Nestojí moc a systém na něm jede hezky plynule ** Má rozumně nastavené parametry, zabezpečení a hezké barvy **

Jakub Vrbacký | 19