Motorola přináší klasické hry z Atari

Londýn, 17. května 2002 – Společnosti Motorola, Inc. (NYSE: MOT) a iFone uzavřely dohodu o globální distribuci, která umožní uživatelům mobilních telefonů po celém světě hrát oblíbené konzolové hry, jako jsou Pongâ, Centipedeâ, Breakoutâ nebo Asteroidsâ. Součástí smlouvy je i zpřístupnění katalogu klasických her pro Atariâ prostřednictvím dohody, kterou má společnost iFone s firmou Infogrames.

„Hry na Atari znají a mají v oblibě hráči všech věkových kategorií. Naše dohoda o distribuci s firmou iFone znovu potvrzuje, že uživatelům chceme dodávat atraktivní obsah osvědčených značek, jejichž přitažlivost nepomíjí,“ řekl Juan Montes, viceprezident pro technologická a obsahová řešení divize PCS společnosti Motorola pro Evropu, Blízký východ a Afriku.

„Vyrábí se stále více telefonů s podporou jazyka Java a právě hry pro Atari se na ně velmi dobře aplikují. Proto jsme se rozhodli zpřístupnit tyto hry mobilním uživatelům. Jsme přesvědčeni, že iFone je pro spolupráci na dodávání kvalitních značkových her tím nejlepším partnerem, má potřebné odborné znalosti pro jejich vývoj, takže zákazníci budou mít příležitost poznat jedinečné zážitky z her na mobilních zařízeních,“ dodal J. Montes.

Hry společnosti iFone budou k dispozici prostřednictvím všech operátorů, bezdrátových portálů a maloobchodních partnerů společnosti Motorola. Navíc se některé telefony společnosti Motorola budou dodávat rovnou s hrami a zákazníci po celém světě se tak setkají se všemi tituly firmy iFone.

Diskuze (6) Další článek: Samsung SGH-T100 s barevným displejem na českém trhu

Témata článku: Motorola, Motorola Pro, Motorola Pro+, Motor

Určitě si přečtěte