Motorola: ROKR s iTunes a supertenký MPx!

Už není žádným tajemstvím, že se Motorola po nečekaně velkém úspěchu elitního modelu RAZR rozhodla ve stejném designovém stylu nabídnout i další telefony. Na kongresu 3GSM představila první vlaštovky z nového hejna – ultratenký telefon klasické konstrukce SLVR V8 a původní model RAZR v černém provedení.

Dnes se objevila zpráva, že mezi chystanými novinkami ve stylu RAZRu je i variace na smartphone model MPx. Mělo by se jednat o velmi tenký, kovový chytrý telefon s operačním systémem Windows Mobile. Stejně jako klasický model MPx, měl by být i nový model vybaven plnohodnotnou QWERTY klávesnicí. Nový telefon s kódovým označením RAZRberry by mohl být představen v druhé polovině letošního roku.

Další chystanou novinkou je model ROKR, který bude jako první telefon značky Motorola kompatibilní s hudební službou iTunes firmy Apple Computer. Společnost Apple chce však zřejmě omezit počet skladeb, které bude možné do ROKRu stáhnout. Tímto krokem chce komerčně uchránit svůj přehrávač hudebních souborů iPod, o který by mohl po nástupu ROKRu poklesnout zájem. Nový hudební telefon totiž bude s největší pravděpodobností podporovat paměťové karty až do 1 GB, čímž se stane velkým konkurentem velkokapacitních MP3 přehrávačů.

Zdroj: Yahoo News, Engadget.com

Diskuze (6) Další článek: Eurotel Wi-Fi: 10 hodin měsíčně za 1 Kč

Témata článku: Motorola, iTunes, Motorola Razr, ITU, Motorol, Super, Rok, Motor, MPx


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy M21 má krásný AMOLED, obří baterii a slušnou cenovku

RECENZE: Samsung Galaxy M21 má krásný AMOLED, obří baterii a slušnou cenovku

** Samsung Galaxy M21 nabízí zajímavý poměr výkon/cena ** Telefon vsází zejména na AMOLED displej a obří akumulátor ** 6 000 mAh baterie je papírově obrovská, v praxi však výdrž nijak závratně neprodlouží

Martin Chroust | 39

RECENZE: Samsung Galaxy S10 Lite – levnější alternativa k řadě Galaxy S20

RECENZE: Samsung Galaxy S10 Lite – levnější alternativa k řadě Galaxy S20

** Papírové skvělá výbava se potvrdila i v praxi, kompromisů je jen pár ** Všestranný topmodel je levnější alternativou k řadě Galaxy S20 ** Galaxy S10 Lite v několika oblastech dokonce poráží i původní S10+

Martin Chroust | 10