Motorola spouští infolinku

Praha, 6. května 2002 – České zastoupení společnosti Motorola zahájilo provoz Infolinky Motorola Mobilní telefony. Na telefonním čísle 0844/11 11 45 se zákazníci dozvědí veškeré informace o mobilních telefonech Motorola. Jedná se o tzv. modrou linku, takže volající platí cenu jako za místní hovor bez ohledu na to, odkud volá. Infolinka je v provozu v pracovní dny od 9.00 do 17.00 hod.

„Spuštěním informační linky nabízíme našim zákazníkům jednoduchou možnost, jak získat informace o mobilních telefonech Motorola,“ říká Martin Lanc, obchodní a marketingový ředitel divize PCS společnosti Motorola ČR. „Naši operátoři jsou připraveni zodpovědět veškeré dotazy, ať už se týkají nových modelů, kontaktů na prodejce a autorizovaná servisní střediska nebo třeba zaslání ztraceného manuálu.“

Infolinka Motorola Mobilní telefony je umístěna v maďarské centrále partnerské firmy, která zajišťuje provoz obdobných linek pro země střední Evropy. Veškeré hovory z České republiky jsou samozřejmě automaticky přesměrovány na česky hovořící operátory.

Do budoucna plánuje společnost Motorola rozšíření spektra služeb Infolinky do dalších oblastí, např. telemarketingu.

Diskuze (1) Další článek: Chcete bonus u Eurotel Go?

Témata článku: Motorola, Motor

Určitě si přečtěte