Motorola uvádí na český trh novinky nižší střední třídy. Je tu Moto E4 a Moto E4 Plus

Motorola rozšiřuje rodinu smartphonů Moto na českém trhu. Do prodeje se v těchto dnech dostávají modely nižší střední třídy Moto E4 a Moto E4 Plus. Výrobce uvádí, že oba nabídnou zejména výhodný poměr ceny a výbavy při zachování kvalitního zpracování. Novinky jsou v prodeji v několika barvách za 3 999 Kč, resp. 4 999 Kč.

Řada E se od základní řady Moto C liší kovovým zpracováním, zaoblený design je ale společný. Nižší ze dvou novinek Moto E4 nabídne pětipalcový HD displej, procesor MediaTek MT6737, 2 GB RAM, 16 GB vnitřního úložiště, 8Mpx zadní a 5Mpx přední fotoaparát, čtečku otisků na bradě pod displejem a baterii s kapacitou 2 800 mAh. Zařízení běží na operačním systému Android 7.1.1 Nougat a prodává se jako Dual SIM s podporou všech tuzemských LTE pásem.

Moto E4 Plus je větší a zároveň lépe vybavený model, Motorola ale přidávala jen velmi neochotně. Například displej je sice s 5,5palcovou úhlopříčkou, ale stále jen s HD rozlišením. Procesor i vnitřní paměť je stejná jako u menšího Moto E4, přidávalo se operační paměti, která má 3 GB. Díky většímu tělu disponuje vestavěná baterie nadprůměrnou kapacitou 5 000 mAh, ale telefon kvůli tomu narostl do tloušťky 9,6 mm. Zadní fotoaparát nabídne 13Mpx senzor, přední je opět pětimegapixelový. Zařízení běží na operačním systému Android 7.1.1 Nougat a prodává se jako Dual SIM s podporou všech tuzemských LTE pásem.

Vlajkovým modelem Motoroly je pro letošní rok Moto Z2 Force Edition:

Diskuze (2) Další článek: Nokia 8 s fotoaparátem Zeiss bude představena 16. srpna v Londýně

Témata článku: Lenovo, Motorola, Android, Smartphony, Střední třída, Nákup a ceny, Kovová konstrukce, Čtečka otisků prstů, Operační paměť, Nižší třída, Moto, Novinka, MAh, Základní řada, Tuzemský lte, Kvalitní zpracování, Vnitřní paměť, Zadní fotoaparát, Zaoblený design, Velké tělo, Zachování, Dual Sim, Vlajkový model, Český trh, Pětipalcový HD display


Určitě si přečtěte