MPA Challenge: za lepší použitelnost mobilu ve finančních službách

Na české studenty vysokých škol čeká nová výzva, Mobile Payment Association (MPA) totiž rozjíždí soutěž s názvem „MPA Challenge“ na téma využití mobilních zařízení ve finančních službách. Studenti tak získávají šanci sdělit mobilním operátorům a bankám, jak by si představovali moderní užití mobilů k platbám a v bankovnictví.

Soutěž dává mladým lidem skvělou příležitost prezentovat své nápady v oblasti moderních technologií a plateb a konzultovat je s odborníky z oboru bankovnictví a telekomunikací. Nejlepší projekty budou odměněny věcnými cenami. Zároveň je zde možnost financování vývoje prototypu úspěšných návrhů,“ uvedl Radek Frank, předseda správní rady MPA.

Soutěž bude probíhat ve dvou kategoriích: „Inovace“ a „Nový produkt“ a studenti se do ní mohou registrovat od začátku listopadu.První kolo potrvá do 23. listopadu, poté doručené návrhy posoudí vybraní odborníci z českých vysokých škol a zástupci asociace.

Klepněte pro větší obrázek
Takto vypadá jeden z bannerů lakajících studenty k účasti v soutěži

Soutěž pro MPA pořádá ČVUT-Ericsson-Vodafone R&D Centre (RDC). Detailní pravidla a průběh soutěže lze sledovat na MPAcz.org/challenge. MPAsdružuje přední mobilní operátory a banky v České Republice. Je platformou pro koordinaci činnosti svých členů v oblasti mobilních finančních produktů a služeb a svým působením ovlivňuje podmínky a prostředí pro jejich poskytování.

Diskuze (2) Další článek: O2 ICQ zdarma v mobilu: vyzkoušeno

Témata článku: Ostatní, Mobil, Fin, Listopad první, Lep

Určitě si přečtěte