Na horách s Vodafonem: praktické informace pro lyžování a zimní sporty

Na horách s Vodafonem: praktické informace pro lyžování a zimní sporty

Pro všechny, kteří letos vyrážejí na hory, nabízí Vodafone praktické informace „do kapsy” na mobilním portále Vodafone live! i doplňkovém portále třetích stran Yourmode.

„Naším cílem je, aby si zákazníci bez starostí a v komfortu užili zimní dovolenou na horách, tj. aby je nic nepříjemně nepřekvapilo a měli všechny potřebné informace po ruce. Proto jim kromě základních informací na portálu Vodafone live! nabízíme i doplňující „zimní vychytávky” partnerských stran na portálu Yourmode,” říká Bernd Scheed, marketingový ředitel Vodafonu.

Zákazníci tak můžou rychle a snadno ve svém mobilu zjistit informace o provozu vleků, sněhové podmínky v lyžařských střediscích a dopravní podmínky na cestách za zimní dovolenou. V případě cesty do zahraničí můžou využít i praktický slovník nebo konvertor měn.

Zimní střediska

Na portálu Vodafone live! naleznete v rámci sekce „Zprávy a počasí“ nejenom počasí v ČR, ale též abecedně seřazené zahraniční „Zimní resorty“ se sněhovým zpravodajstvím (teplota, sníh, vítr).

Novinkou na portálu Yourmode je sekce „Info o ski-centrech“, která kromě informací o sněhových podmínkách přináší též informace o provozu vleků v hlavních českých a moravských lyžařských střediscích.

Informace o dopravě

Pro ty, kteří na hory vyrazí vlastním automobilem, je na portálu Vodafone live! určena aplikace „Dopravní informace“ (sekce Informace a služby). Mohou zde zjistit aktuální i dlouhodobou zprávu o stavu dálnic a cest, aby tak neplánovaně neuvízli.

Pro cestovatele vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem nabízí portál Vodafone live! velmi pohodlné vyhledávání spojení v rámci podsekce „Jízdní řády“.

Užitečné informace v zahraničí

V zahraničí určitě přijdou vhod praktické „Slovníky“ pro anglický i německý jazyk (podsekce Užitečné pomůcky v sekci Informace a služby) nebo „Konvertor měn“ (v podsekci Užitečné pomůcky).

Pro nelyžaře

Pro ty, kteří dávají před zimními sporty přednost těm letním, nabízí portály fotbalové zpravodajství:

 • Vodafone live!: „UEFA speciál“ (tabulky, fotogalerie, videa s nejlepšími góly, aktuální zpravodajství z Ligy Mistrů UEFA a další fotbalové informace)
 • Yourmode: eFotbal (novinkou a doplňkem k Lize Mistrů UEFA, který ocení všichni fotbaloví fanoušci, je fotbalové zpravodajství z jednotlivých národních fotbalových lig)

Další zajímavé novinky na portálu Yourmode:

 • „Avízo“ - inzertní portál (koupě, prodej, výměna)
 • „Básně Luboše Palaty“ (poezie)
 • „Horoskopy“- partnerské i osobní horoskopy
 • „Seznamka přes SMS“

Více informací najdete na www.vodafone.cz

Témata článku: seznamka, Sport

9 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Libor Banák 5. 1. 2017 17:02:32
  Co operátor, ale co Vám pojišťovna řekne, když si na svahu dáte nějakýho...
 • ufik 18. 12. 2006 8:33:11
  Pardon, co to po VF chcete. Vzdyt ten prece nabizi vsem zakaznikum stejny...
 • bj 18. 12. 2006 3:38:21
  No uz po treti se chystam na hory do Cerneho dolu a kdyz si chci zavolat,...
Určitě si přečtěte

Xiaomi Amazfit: Nadějný start zabíjí chybějící podpora [fotorecenze]

Xiaomi Amazfit: Nadějný start zabíjí chybějící podpora [fotorecenze]

** Xiaomi Huami Amazfit se začínají prodávat za 4 500 Kč ** Má vestavěnou GPS a až týdenní výdrž ** Mohou být konkurencí pro věhlasný sporttester Garmin Fénix?

26.  7.  2017 | Měchura Milan | 18

Jak vybrat chytré hodinky

Jak vybrat chytré hodinky

** Trvalo to, ale chytré hodinky našly své místo na trhu. ** Výběr je překvapivě široký. ** Zvážit musíte cenu, funkce a výdrž baterie. Rozdíly jsou zcela zásadní.

14.  7.  2017 | Kůžel Filip | 43

ReLive vytvoří úžasnou animaci vaší vyjížďky. Pro video nemusíte hnout ani prstem

ReLive vytvoří úžasnou animaci vaší vyjížďky. Pro video nemusíte hnout ani prstem

** Průlet satelitní mapou, cedule, fotky, základní statistiky ** Službu ReLive stačí spárovat se Stravou či Garminem ** Pak dostanete mail, že je video z vaší jízdy hotové

25.  5.  2017 | Kůžel Filip | 13

Garmin Fénix 5 a Xiaomi Amazfit, chytré hodinky, které dávají smysl

Garmin Fénix 5 a Xiaomi Amazfit, chytré hodinky, které dávají smysl

** Uvidíte, jak rozdílné mohou být chytré hodinky – cenou i zaměřením ** Garmin Fénix 5 (a safírový Fénix5X) jsou hlavně na sport ** Xiaomi Huami Amazfit Global jsou hlavně ke smartphonu

8.  4.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 7


komerční sdělení

Komerční sdělení