Na křtu O2 Arény zahraje kapela Kabát pro 9 tisíc zákazníků zdarma

V sobotu 24. května čeká na všechny jedinečný den plný hudby, adrenalinových sportů a zábavy. Celodenní akce pořádaná u příležitosti rebrandingu nabídne v okolí O2 arény bohatý program pro děti i dospělé. Zákazníci O2 mají navíc možnost zúčastnit se zdarma večerního koncertu skupiny Kabát. Jako host se divákům představí Airfare - objev roku 2007 Hudebních cen TV Óčko.

Od rána budou probíhat na pódiu před O2 arénou koncerty na kterých se představí skupiny Toxique, L.B.P a Ready Kirken. Připraven je také pestrý doprovodný program pro děti. Věnovat se jim budou Dáda Patrasová a Václav Upír Krejčí. Příznivci adrenalinové zábavy si přijdou na své například na motokárách, simulátoru F1, bungee trampolíně a spoustě dalších atrakcí. Těšit se mohou také na exhibiční show Nokia Freestyle Motocrossu s českými i zahraničními jezdci. Pro zájemce jsou připraveny 30minutové prohlídky haly s průvodcem. Ti kdo včas přijdou, tak dostanou jedinečnou příležitost podívat se do prostor, které jsou jinak běžně veřejnosti uzavřeny. Venkovní program a prohlídky haly jsou přístupné všem, kteří se přijdou na místo podívat. Večerní program uvnitř arény je pak určen zaregistrovaným zákazníkům O2.

Každý zákazník O2 si od dnešního dne může zarezervovat lístky na stránkách www.vaseo2arena.cz. Po provedení registrace získá nárok na dvě vstupenky, které si může následně vyzvednout na značkových prodejnách O2 nebo přímo na místě u pokladny. Pro ty nejrychlejší je takto připraveno celkem 9 000 vstupenek.

"Doufáme, že akce Den s O2 arenou zpříjemní sobotní den obyvatelům i návštěvníkům Prahy. Navíc jde o první z projektů, kterým přinášíme našim zákazníkům výhody plynoucí z exkluzivního partnerství s halou. Chceme jim tak poděkovat za jejich přízeň věnovanou našim produktům a službám," říká Tomáš Dufek, manažer pro sponzoring a interaktivní partnerství společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Více informací o celodenním programu najdete na www.vaseo2arena.cz.

Diskuze (13) Další článek: Také T-Mobile rozdává předplacené karty na zkoušku

Témata článku: Operátoři, O2, AR, Zdarma, Doprovodný program, Rebranding, Tisíc, Zákaz, Tis

Určitě si přečtěte