Na mobilech ve světě frčí MMS telenovely

Na mobilech ve světě frčí MMS telenovely

Teď pozorně čtěte. Od srpna minulého roku se v Holandsku "vysílá" prostřednictvím MMS zpráv na mobilech telenovela Jong Zuid. Neznáme její dějové podrobnosti, ale pravděpodobně půjde o něco mimořádného, protože do dnešního dne si ji objednalo více než 30 000 lidí. Každý předplatitel během dne obdrží dvě epizody, z nichž každá má šest obrázků doplněných textem. Týdně za to zaplatí 1,40 eura.

Telenovelu vyrábí produkční společnost Media Republic a uživatelům ji dodává MSN ve spolupráci s operátorem Telfort B. V. Jednotlivé díly jsou k dispozici také na portálu MSN Online. Telenovela je natolik úspěšná, že bude nabízena uživatelům také v Británii a Německu. Na webových stránkách Jong Zuid je nejen přehlídka herců, ale také veřejná nabídka míst pro nové protagonisty.

V Berlíně a Londýně to berou velmi vážně - v tamějším provedení telenovely by se měly objevit výhradně známé celebrity. Jediným mínusem je fakt, že se jedná o službu pro 3G sítě. I tak je to ale zajímavá ukázka budoucího zábavního obsahu pro mobilní zařízení.

13 komentářů

Nejnovější komentáře

  • s 1. 2. 2004 20:43:06
    Píčovina
  • s 1. 2. 2004 20:41:32

    To je píčovina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Sc@ry 30. 1. 2004 21:09:42
    Zajímavé je, že prezentaci produktu pro UMTS sítě představují na displeji...

komerční sdělení

Komerční sdělení