Na mobilní televizi už kouká 8000 lidí

Operátor O2 zpřístupnil službu mobilní TV i pro zákazníky, kteří nemají přístup k 3G síti. Ať už jim chybí telefon s podporou 3G, nebo se nachází mimo oblast pokrytí, nyní se mohou na streamované televizní programy dívat také. Musí se jen spokojit s nižší kvalitou obrazu.

Operátor k této příležitosti poskytl službu na týden zdarma. Tato promo akce trvá ještě dva dny, tedy do 11. března. A jak ukazují čísla, zákazníci si novou službu rádi vyzkouší. Prostřednictvím 2G sítě službu nově využívá 5500 zákazníků. Pokud k nim přičteme ještě 2500 těch, kteří využívají rychlejších datových přenosů v 3G síti, dostaneme se k celkovému počtu osmi tisíc mobilních televizních diváků.

Odkaz na sledování programů najdete na mobilní verzi portálu O2 Active (wap.o2active.cz ), v nabídce jsou programy ČT2, ČT24, TV Prima, hudební stanice TV Óčko, Eurosport, Meteo TV a nově také kanál ČT1.

Poznámka: pro využívání služby je nutné nastavit v telefonu APN u datového profilu přehrávače videa na VIDEO (ostatní položky datového profilu není potřeba vyplňovat) .

Po ukončení této promo akce budou platit standardní ceny za tuto službu:

Přístup ke všem programům na:Cena vč. DPH
1 den20 Kč
7 dní75 Kč
30 dní150 Kč
K ceně se již nepřičítá žádný další poplatek za přenos dat

Diskuze (13) Další článek: TomTom bude vyměňovat přijímače RDS-TMC

Témata článku: Operátoři, O2, Mobil

Určitě si přečtěte