Na příchozí hovor upozorní orgasmus

Na příchozí hovor upozorní orgasmus

Už dávno pryč jsou doby, kdy mobily zvládly na příchozí hovor upozornit pouze nepříjemným pípáním. Vibrační vyzvánění je dnes standardem, stejně jako polyfonní melodie a světelné efekty také nikoho nepřekvapí. Co takhle kdyby vás mobil při vyzvánění eroticky vzrušil?

Tento velmi netradiční způsob upozornění si mohou dopřát ženy s jakýmkoli mobilním telefonem určeným pro sítě GSM. Společnost VibraFun nabízí na svých internetových stránkách zařízení VibraExciter, které ženám dokáže přivodit nečekané zážitky.

 

Zařízení se skládá ze dvou částí. Ta hlavní nese akumulátor, ovládací tlačítka a citlivý detektor, který zachytí aktivitu mobilního telefonu vzdáleného do jednoho metru. Při příchozím hovoru nebo zprávě telefon komunikuje se sítí, což přístroj okamžitě zaznamená a vyšle signál do své druhé části. Ta je připojena na tenkém kabelu a jedná se o vibrující tělísko, se kterým už ženy budou vědět, co dělat. Vibrace trvají po celou dobu vyzvánění a hovoru nebo přibližně 20 sekund při příchozí textové zprávě.

Přístroj lze díky malým rozměrům diskrétně ukrýt a v případě potřeby vypnout, nebo naopak vibrace manuálně zapnout. Za přibližně 1 500 Kč můžete udělat radost své ženě či přítelkyni. Musíte se však připravit na to, že s vámi bude chtít více telefonovat.

35 komentářů

Nejnovější komentáře

  • mc 30. 8. 2006 15:20:18
    To jako proč? Pán je jehovista? či snad žárlí na mašinku která bude zřejmě...
  • Petr 19. 8. 2006 22:44:28
    Třeba je to pro ně příjemné a o to více budou rády jezdit metrem
  • pete 19. 6. 2005 11:40:20
    Docela husty zvuk orgasmu jsem nasel tady:...

komerční sdělení

Komerční sdělení