Na příchozí hovor upozorní orgasmus

Už dávno pryč jsou doby, kdy mobily zvládly na příchozí hovor upozornit pouze nepříjemným pípáním. Vibrační vyzvánění je dnes standardem, stejně jako polyfonní melodie a světelné efekty také nikoho nepřekvapí. Co takhle kdyby vás mobil při vyzvánění eroticky vzrušil?

Tento velmi netradiční způsob upozornění si mohou dopřát ženy s jakýmkoli mobilním telefonem určeným pro sítě GSM. Společnost VibraFun nabízí na svých internetových stránkách zařízení VibraExciter, které ženám dokáže přivodit nečekané zážitky.

 

Zařízení se skládá ze dvou částí. Ta hlavní nese akumulátor, ovládací tlačítka a citlivý detektor, který zachytí aktivitu mobilního telefonu vzdáleného do jednoho metru. Při příchozím hovoru nebo zprávě telefon komunikuje se sítí, což přístroj okamžitě zaznamená a vyšle signál do své druhé části. Ta je připojena na tenkém kabelu a jedná se o vibrující tělísko, se kterým už ženy budou vědět, co dělat. Vibrace trvají po celou dobu vyzvánění a hovoru nebo přibližně 20 sekund při příchozí textové zprávě.

Přístroj lze díky malým rozměrům diskrétně ukrýt a v případě potřeby vypnout, nebo naopak vibrace manuálně zapnout. Za přibližně 1 500 Kč můžete udělat radost své ženě či přítelkyni. Musíte se však připravit na to, že s vámi bude chtít více telefonovat.

Diskuze (35) Další článek: Za dva týdny možná budou nové Sony Ericssony

Témata článku: Tělísko, Orgasmus, Hovor, Příchozí hovor

Určitě si přečtěte