Na půl roku zdarma. Product Hunt až do neděle rozdává skvělou navigaci Sygic Travel

Na portálu Product Hunt, který sleduje zajímavé produkty z různých oblastí, se objevila i brněnská navigace Sygic Travel. A pokud zavítáte na stránky Product Hunt přímo do článku Sygic Travel, můžete navíc získat Premium verzi Sygic Travel na půl roku zdarma. Co je pro to třeba udělat?

Nejprve si stáhněte Sygic Travel stáhnete do svého smartphonu (Android i iOS) a zaregistrujete se pod vaším e-mailem. Následně se na této stránce Product Huntu podívejte do posledního komentáře od Barbory Nevosádové, ve kterém je odkaz na krátký dotazník. Pro získání půlroční Premium verze zdarma je třeba v dotazníku vyplnit stejný e-mail jako v aplikaci. Pokud máte zájem, určitě neotálejte. Akce platí pouze do neděle 25. června, kdy bude formulář z Product Huntu odstraněn.

Aplikace Sygic Travel navíc není jen turistickým plánovačem, ale čerstvě i jednou z největších databází cestovatelských 360° videí na světě. V databází je jich ke shlédnutí více než 1 300.

Témata článku: Mobilní aplikace, Navigace, Pro turisty a cyklisty, Software pro navigace, Sygic, Akce, Zdarma, Akční nabídka, Dárek, Rok, Formulář

5 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Rakija 24. 6. 2017 10:45:11
    Za půl roku stejně přejde ta aplikace do stavu freewaru, tak pokud si na...
  • Ioda 24. 6. 2017 10:20:29
    A k čemu mi má jako být na půl roku navigace zdarma, když jsou jiné...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení