Na Slovensku mají GPRS/EDGE za paušál 299 Sk

Slovenský EuroTel včera představil službu Internet Nonstop – paušální datový tarif s cenou 299 Sk měsíčně (bez DPH). Věc má samozřejmě řadu háčků. Musíte platit inkasem, k tarifu nelze koupit modem nebo telefon za zvýhodněnou cenu, nabídka navíc platí jen do konce roku. Ale přesto se určitě najde řada lidí, které tyto podmínky nebudou omezovat. GPRS nebo EDGE za tři stovky se rozhodně hodí.


Tisková zpráva

EUROTEL PONÚKA NAJLACNEJŠÍ MOBILNÝ INTERNET

Bratislava, 1. marec 2005 – EuroTel Bratislava, a. s. prináša svojim zákazníkom najlacnejší mobilný internet na trhu. Vďaka novej službe Internet Nonstop môžu všetci zákazníci využívať neobmedzené pripojenie do internetu mesačne už od 299 Sk bez DPH, čo je o 100 Sk menej ako doposiaľ najlacnejší a časovo obmedzený mobilný internet od konkurentov.

Spoločnosť EuroTel Bratislava pripravila od 1. marca 2005 pre zákazníkov možnosť využiť najlacnejšie mobilné pripojenie do internetu. Už od 299 Sk bez DPH mesačne môžu všetci, ktorí si aktivujú Internet Nonstop, využívať prístup na internet prostredníctvom technológie GPRS/EDGE rýchlosťou až do 236 Kb/s. Internet Nonstop umožňuje pripojenie do siete internet kedykoľvek v priebehu dňa bez časového obmedzenia.

Službu Internet Nonstop ponúka EuroTel na samostatnej SIM karte a so samostatným číslom a hlasovým programom (služba Partner), bez nutnosti viazanosti na ktorýkoľvek z mesačných programov. Bezkonkurenčne nízky mesačný poplatok 299 Sk bez DPH sa vzťahuje na zákazníkov, ktorí si zriadia inkasnú platbu zo svojho účtu. V prípade, ak zákazník využije niektorú z akciových ponúk na dátové karty, zaplatí za službu Internet Nonstop štandardný mesačný poplatok 799 Sk bez DPH.

Prostredníctvom programu Internet Nonstop môžu všetci zákazníci využiť aj akciovú ponuku dátovej karty s podporou technológie rýchleho prenosu dát EDGE. Sony Ericsson GC 85 si je možné zakúpiť v EuroTeli pri štandardnej cene služby už za 4990 Sk. Prostredníctvom nového dátového programu môžu zákazníci využiť aj posielanie a prijímanie SMS správ. Vďaka SMS softvéru PC Messenger od EuroTelu je možné posielať SMS správy prostredníctvom služby Internet Nonstop za 2,50 Sk bez DPH do všetkých sietí na Slovensku.

Akciová cena Internet Nonstop je platná do konca roka 2005. Využívanie služby Internet Nonstop je podmienené dodržiavaním Zásad korektného využívania služieb.

Témata článku: Paušál, GPRS, Edge

Určitě si přečtěte

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

** Pokud vám ještě nebylo 27 let, máte dveře otevřené ** 10 GB s „občanským“ tarifem stojí přes tisícovku, pro mladé 499 Kč ** O2 připravilo akci na telefony, za úpis sleví až 3 000 Kč

24.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 18

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

** Na infolince operátora nemusíte dostat správné informace ** Pokud máte starší tarif, na výpověď bez sankce máte nárok ** Výpověď můžete podat na prodejně nebo poslat poštou

19.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 14

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

** Tři zlatá operátorská pravidla: komplikovaně, draze, připlať ** Operátoři letos změnili nabídku tarifů, ušetřit vás ale nenechají ** Ceny už sice nemají úplně stejné, ale rozdíly jsou minimální

10.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 56

Datové jaro jede naplno. Vodafone poslal FUP na čtyřnásobek a čekáme na O2

Datové jaro jede naplno. Vodafone poslal FUP na čtyřnásobek a čekáme na O2

** Vodafone otevřel stavidla, zvednul FUP limity a překonal T-Mobile. ** Oba však za své služby chtějí hodně peněz. Začíná se na 777 Kč. ** O2 by mohlo skočit po lidech, kteří tolik utrácet nechtějí.

14.  5.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 46