Na Slovensku mají GPRS/EDGE za paušál 299 Sk

Slovenský EuroTel včera představil službu Internet Nonstop – paušální datový tarif s cenou 299 Sk měsíčně (bez DPH). Věc má samozřejmě řadu háčků. Musíte platit inkasem, k tarifu nelze koupit modem nebo telefon za zvýhodněnou cenu, nabídka navíc platí jen do konce roku. Ale přesto se určitě najde řada lidí, které tyto podmínky nebudou omezovat. GPRS nebo EDGE za tři stovky se rozhodně hodí.


Tisková zpráva

EUROTEL PONÚKA NAJLACNEJŠÍ MOBILNÝ INTERNET

Bratislava, 1. marec 2005 – EuroTel Bratislava, a. s. prináša svojim zákazníkom najlacnejší mobilný internet na trhu. Vďaka novej službe Internet Nonstop môžu všetci zákazníci využívať neobmedzené pripojenie do internetu mesačne už od 299 Sk bez DPH, čo je o 100 Sk menej ako doposiaľ najlacnejší a časovo obmedzený mobilný internet od konkurentov.

Spoločnosť EuroTel Bratislava pripravila od 1. marca 2005 pre zákazníkov možnosť využiť najlacnejšie mobilné pripojenie do internetu. Už od 299 Sk bez DPH mesačne môžu všetci, ktorí si aktivujú Internet Nonstop, využívať prístup na internet prostredníctvom technológie GPRS/EDGE rýchlosťou až do 236 Kb/s. Internet Nonstop umožňuje pripojenie do siete internet kedykoľvek v priebehu dňa bez časového obmedzenia.

Službu Internet Nonstop ponúka EuroTel na samostatnej SIM karte a so samostatným číslom a hlasovým programom (služba Partner), bez nutnosti viazanosti na ktorýkoľvek z mesačných programov. Bezkonkurenčne nízky mesačný poplatok 299 Sk bez DPH sa vzťahuje na zákazníkov, ktorí si zriadia inkasnú platbu zo svojho účtu. V prípade, ak zákazník využije niektorú z akciových ponúk na dátové karty, zaplatí za službu Internet Nonstop štandardný mesačný poplatok 799 Sk bez DPH.

Prostredníctvom programu Internet Nonstop môžu všetci zákazníci využiť aj akciovú ponuku dátovej karty s podporou technológie rýchleho prenosu dát EDGE. Sony Ericsson GC 85 si je možné zakúpiť v EuroTeli pri štandardnej cene služby už za 4990 Sk. Prostredníctvom nového dátového programu môžu zákazníci využiť aj posielanie a prijímanie SMS správ. Vďaka SMS softvéru PC Messenger od EuroTelu je možné posielať SMS správy prostredníctvom služby Internet Nonstop za 2,50 Sk bez DPH do všetkých sietí na Slovensku.

Akciová cena Internet Nonstop je platná do konca roka 2005. Využívanie služby Internet Nonstop je podmienené dodržiavaním Zásad korektného využívania služieb.

Diskuze (36) Další článek: Oskar firmám zdražil internet a wap

Témata článku: Paušál, GPRS, Edge


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34