Na televizi přes pevnou linku už se kouká 5000 diváků

V Českou ojedinělou službu vysílání televizního signálu přes pevnou linku zavedl operátor O2 1. září. Od té doby tuto službu s názvem O2 Tv používá již 5000 aktivních zákazníků.

Zákazníci O2 Tv nezískají pouze přístup k televizním a rozhlasovým stanicím, ale také dostanou přístup do Videotéky, což je virtuální videopůjčovna a do Tv archivu, kde mohou zhlédnout seriál, film či sportovní zápas zpětně za 7 dní, který nestihli v obvyklém čase v televizi.

Pokud uvažujete o zřízení této služby, můžete ještě do konce října využít speciální nabídky, kde vás modem, pronájem set-top boxu, aktivace i instalace vyjdou na korunu. Navíc také zákazník získá první film z Videotéky z kategorie Filmové hity a přístup na rok do Tv archivu také jen za korunu. Pokud si vyberete jeden ze dvou základních programových nabídek O2 Tv Zábava nebo O2 Tv Kino získáte první měsíc používání opět jen za jednu korunu.

Podmínkou využití všech nabídek je uzavření smlouvy na jeden rok. Další podrobnosti o službě O2 Tv se dozvíte z internetových stránek operátora nebo na infolince 800 020 202.

Diskuze (12) Další článek: Nový TomTom One naživo a úvaha o předvánočních cenách

Témata článku: Link, Videopůjčovna, Sportovní zápas

Určitě si přečtěte