Náborový program O2: přiveď ovci, budeš volat zdarma (aktualizováno)

Z čista jasna spustil O2 pro své stávající zákazníky s paušálním tarifem nový motivačně náborový program. Je to prosté: chcete-li ušetřit nějaký ten měsíční paušál, pak operátorovi přiveďte nového zákazníka. Ten musí k O2 přenést své číslo od konkurence anebo si aktivovat číslo nové, uvázat se musí nejméně na dva roky. Vybrat si může buď některý z nových NEONových tarifů nebo studentský tarif [:kůl:]. Co se týče odměn, tak zde platí jednoduché pravidlo: za každého nového zákazníka získá doporučující i doporučený zákazník odměnu ve výši jednoho měsíčného paušálu s DPH po započtení případných slev. Paušál zdarma lze získat maximálně dvanáctkrát. Odměna bude „vyplacena“, jakmile doporučený zákazník včas uhradí první dvě vyúčtování, nejdříve však po 1. prosinci 2008.

Klepněte pro větší obrázek
Rádi byste ušetřili za měsíční paušál? Pak zkuste někoho nalákat k O2...

Doporučení lze provést na prodejně (musí přijít oba), případně prostřednictvím webového formuláře. V takovém případě bude doporučený zákazník do 5 pracovních dnů kontaktován operátorem s nabídkou tarifů. Doporučený zákazník může provést aktivaci přes internetový obchod a uvést v něm číslo, které ho doporučilo. Další možnost je aktivace na zákaznické lince 800 02 02 02, tam ho sdělí ústně. Pokud byste chtěli nabídku využít, podrobné informace a doporučovací formulář naleznete na této adrese http://www.cz.o2.com/doporucte.

Tip: Na toto téma probíhá diskuze na našem fóru, autorovi vlákna děkujeme za tip

Aktualizace

V dnešní tiskové zprávě uvedl operátor, že stávající zákazníci musí doporučení stihnout do 30. září 2008. Pak akce „Doporučte“ končí.

Diskuze (31) Další článek: Nová trojka od SE: konečně i fotoWalkman

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Akt, Jednoduché pravidlo, Program

Určitě si přečtěte