Nákup jízdenky na vlak přes telefon se nyní vyplatí ještě více

V neděli došlo opět k nelítostnému zdražení vlakové dopravy, takže pokud se chystáte na Vánoce za známými a využijete k dopravě služeb Českých drah, budete muset sáhnout hlouběji do své kapsy. Máme pro vás ovšem tip, jak ušetřit nejen peníze, ale především také čas.

Jestliže k nákupu jízdenky využijete alternativní způsob prodeje pomocí svého telefonu, tak svou jízdenku můžete nakoupit kdekoliv a ještě ušetříte 3%. Již se neúčtuje servisní poplatek ve výši 100 Kč. Navíc v ceně jízdenky obdržíte i místenku, takže ušetříte dalších několik desítek korun (netýká se spojů SC). Prodej probíhá prostřednictvím informační linky na čísle 22 11111 22 pod volbou 1 (čeština) a dále pod volbou číslo 2. Jízdní doklad lze zakoupit na všechny vlakové spoje R, Ex, IC, EC a SC.

Po vybrání požadovaného spoje si zákazník zvolí, zda chce jízdenku zaslat e-mailem a sám si ji vytiskne, anebo zda si ji vyzvedne těsně před odjezdem na pokladně s označením TeleTiket. Platba za jízdní doklad probíhá pomocí platební karty. Více informací najdete zde.

Diskuze (4) Další článek: Google na mapách zobrazuje videa

Témata článku: Ostatní, Telefon, Vlak

Určitě si přečtěte