Napište recenzi svého mobilu a vydělejte si pár korun

Na začátek bychom se chtěli omluvit všem autorům, kteří nám zaslali své zkušenosti a dosud je nenalezli ve vydání. Nedávno nám totiž zkolaboval mailový server, a tak jsme přišli o všechny e-maily, mezi kterými byly i vaše články. Pokud jste nám tedy svou uživatelskou recenzi poslali a nebyla dosud publikována, udělejte tak prosím znovu na adresu tomas.votruba@cpress.cz. Ještě jednou se omlouváme.


Na stránkách MobilManie jste v posledních měsících mohli zaregistrovat nový typ článků. Jedná se o čtenářské recenze mobilů pod názvem Zkušenosti. Naši čtenáři se v nich podílejí o praktické zkušenosti s novými a zajímavými mobily, kterým jsme v recenzích nemohli věnovat tolik času.

Právě při koupi nového telefonu se články tohoto typu můžou hodit, dlouhodobé zkušenosti majitelů jsou nenahraditelné. Proto bývají leckdy hodnotnější než redakční recenze, které jsou tvořeny v relativně krátkém čase. Některé přednosti i neduhy daného mobilu se totiž objeví až po nějaké době. S touto rubrikou tak bude mít každý čtenář k dispozici zase o jeden nezávislý názor více, což mu jistě může pomoci při výběru mobilu. Ještě pořád nejsme v době, kdy je pořízení nového přístroje otázkou několika málo korun. 

Pokud tedy i vy vlastníte zajímavý přístroj (mobil, PDA či příslušenství atd.), neváhejte nám poslat (e-mail: tomas.votruba@cpress.cz) uživatelskou recenzi neomezeného rozsahu. Čím delší, tím lépe, což se odrazí i na honoráři. Pokud bude mít článek požadovanou kvalitu, může být zveřejněn. Pro inspiraci a vyloučení již recenzovaných kousků si můžete projít dosud zveřejněné čtenářské zkušenosti.

Diskuze (34) Další článek: 06.11.2003 15:20 Změna prvního obrázku SoFlo MMS

Témata článku: Ericsson T65, Eurotel Dataphone III, Motorola T720, Nokia 5510, Panasonic GD67, Philips Fisio 620, Siemens C55, Siemens ME45, Siemens S45, Sony Ericsson T100, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T68i, Pár, Mobil, Redakční recenze

Určitě si přečtěte