Napster Mobile: hudební dítko O2 a Ericssonu

Tisková zpráva

Ericsson a Napster spustily společně s irským operátorem O2 službu Napster Mobile. O2 Ireland se tak stal prvním operátorem, který tuto službu v Evropě uvedl do komerčního provozu a je také prvním operátorem, který nabízí službu i-mode. Zákazníci O2 Ireland získají díky Napster Mobile přístup k více než dvěma milionům skladeb, které má Napster ve svém katalogu stejně jako přístup k mobilnímu obsahu Ericssonu z celého světa. Díky tzv. i-mode je to nyní možné i prostřednictvím internetového prohlížeče .

Napster Mobile umožní klientům O2 hledat, prohlížet a nakupovat obsah podle vlastní volby. Stačí k tomu mobilní telefon s wapem nebo s podporou Javy, nově také poslouží internetový prohlížeč. Pokud si zákazník nemůže vybrat, má Napster Mobile také službu, která mu obsah doporučí podle toho, jaká kritéria si nastaví. Funkce dvojího doručení zase umožňuje, že skladby, které si uživatelé koupí pro svůj mobilní telefon, pošle Napster Mobile také do jejich osobního počítače. Napster Mobile umožňuje zákazníkům prostřednictvím jejich telefonu také přístup k pokročilému programu Napsteru v podobě nahrávky nových umělců nebo nejhranější písničky dne.

Těší nás, že jsme se stali prvním evropským operátorem, který spustil Napster Mobile. O Napsteru je známo, že je to jedna z největších hudebních značek s katalogem čítajícím dva miliony nahrávek. Zaznamenali jsme zájem našich zákazníků o mobilní hudbu a jsme rádi, že jsme pro naši i-mode službu získali právě katalog Napsteru,“ říká Gerry McQuaid, obchodní ředitel O2 Ireland.

John Hennessy, generální ředitel Ericsson Ireland dodává: “Věříme, že zákazníci O2 Ireland budou nadšeni touto atraktivní službou. Hudba je pro operátory důležitou oblastí a Napster Mobile s funkcí i-mode otevírá příležitosti pro další operátory, kteří by ji chtěli spustit.

Jsme nadšení, že společně s O2 Ireland spouštíme jako první v Evropě Napster mobile a věříme, že se tato služba stane úspěšným protějškem její internetové verze. Hudební fanoušci mohou prostřednictvím Napster Mobile získat přístup k největšímu on-line katalogu hudby kdykoliv a odkudkoliv – to je perfektní rozšíření nabídky dosavadních služeb společnosti Napster,“ říká Brad Duea, prezident Napsteru.

Ericsson bude zodpovědný za nepřetržitou správu služby pro O2 díky uzavřené smlouvě o správě služeb. Podobnou dohodu uzavřel Ericsson a Napster před časem také s portugalským operátorem TMN.

Váš názor Další článek: Jak přidat do Wikipedie souřadnice pro Google Earth

Témata článku: Ericsson, Mobil, Eri, Hud


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 32

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

** Xiaomi Mi Mix 3 je slider, který se téměř zbavil rámečků ** Výsuvná část ukrývá duální selfie kamerku a blesk ** Telefon rovněž nabídne špičkovou výbavu a fotoaparát

Martin Miksa | 11

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

** Konec teorie, často skloňovaná eSIM se v ČR konečně dostává do praxe ** eSIM jsme si poprvé vyzkoušeli u LTE verze hodinek Samsung Galaxy Watch (46mm) ** Jak eSIM vypadá, a jak probíhá její samotná „instalace“?

Martin Chroust | 45

RECENZE: Huawei Mate 20 Pro — génius s hromadou technologií, které si zamilujete

RECENZE: Huawei Mate 20 Pro — génius s hromadou technologií, které si zamilujete

** Huawei vyrobilo nejinovativnější smartphone současnosti ** Obsahuje čtečku v displeji a podporuje zcela nový typ paměťovek ** Prvotřídní displej, foťák Leica a dlouhá výdrž jsou největší přednosti

Jan Láska | 73

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

** Otestovali jsme nový model spadající do nejnižší řady Galaxy J ** Část funkcí si bere od Galaxy A6, kovové tělo však nahradil kvalitní plast ** I tak se ale novinka prodává za 6 500 Kč. Není to trochu moc?

Martin Chroust | 22

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

** Kvalitní střední třída s protáhlým displejem ** Stejný jako Honor 9 Lite, přesto se liší v drobnostech ** Fotoaparát už se barev nebojí

Martin Herodek | 11

Představujeme Honor 10 Lite: Je krásný, dělá skvělé selfie a nestojí moc

Představujeme Honor 10 Lite: Je krásný, dělá skvělé selfie a nestojí moc

** Honor představil pro český trh novinku střední třídy - Honor 10 Lite ** Lákadly jsou třpytivý design, špičkové selfie a umělá inteligence ** Telefon jsme stihli krátce otestovat, toto jsou první dojmy

Martin Miksa | 24