Následovník Sony Ericssonu K510i je tady

Kruhovými prvky pod displejem a celkovým vzezřením připomíná spíše telefony řady Walkman, popisek Cyber-shot však jasně hovoří o tom, že zaměření nového Sony Ericssonu K550i bude trochu někde jinde.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Provedení Jet Black

Model K550i je určen pro sítě GSM a na rozdíl od vyššího, dnes představeného modelu K810i, mu nechybí vysokorychlostní datové přenosy pomocí technologie EDGE. Z dalších součástí výbavy stojí za zmínku dvoumegapixelový fotoaparát s funkcí automatického ostření snímaného obrazu, aktivní TFD displej s rozlišením 176 × 220 bodů a barevností 262 144 barev nebo 64 MB vestavěné paměti.  

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Provedení Pearl White 

Numericky je K550i následovníkem nižšího modelu K510i. Možnostmi se ale může srovnávat i s vyšším stájovým kolegou K750i. Vítězit by mohla především inovovaná funkční výbava. Důležitou položkou ale bude také cena, která zatím nebyla oficiálně stanovena.

Sony Ericsson K550 bude vyráběn ve třech variantách přičemž do Evropy se nejspíše dostane jen verze s označením „i“. Oficiální zahájení prodeje je plánováno ještě na toto čtvrtletí.

Diskuze (8) Další článek: Sony Ericsson: čtyři jednoduší novicové

Témata článku: Sony, Ericsson, Son

Určitě si přečtěte